reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC bobasowej pielęgnacjii.........

PRZEPIS NA KROCHMAL

na ok 0,5 l wody 3 łyżeczki mąki ziemniaczanej
gotujemy jak kisiel
i wlewamy do wanienki i mieszamy
i kąpiemy maluszka

na potówki to działa rewelacyjnie
 
reklama
a powiedzcie mi jak dziecko moze czesto ulewac? ze dwa razy tak miala ze chlustala jakby cala cycką a potem juz takie sporadyczne odbicia sie ze tak powiem
i do jakiego czasu dziecku sie ulewa?
 
Kacper odkąd ładnie odbija po jedzeniu to ulewa troszeczkę czasami i nie wymiotuje(na razie),odbija mu się różnie,czasem muszę z 15-20 minut czekać z nim na ramieniu (kręgosłup mi wysiądzie) ale warto!

Kaczusia bo potówki są z przegrzania,a mały Rudson ma pewnie jakieś uczulenie,co u maluszków nie jest dziwne,mój właśnie ma jakieś bąble na buzi i mam już przepisaną jakąś maść i zakaz smarowania czymkolwiek innym,bo może być od kremu,od jedzenia,od proszku itp itd!
 


Kaczusia bo potówki są z przegrzania,a mały Rudson ma pewnie jakieś uczulenie,co u maluszków nie jest dziwne,mój właśnie ma jakieś bąble na buzi i mam już przepisaną jakąś maść i zakaz smarowania czymkolwiek innym,bo może być od kremu,od jedzenia,od proszku itp itd!

Właśnie i moja miała też uczulenie :tak::tak::tak:
bo jak zmieniłam kosmetyki to odrazu
krostki znikły :-):-):-)
 
Rudson - nadmanganian potasu jest najlepszy. Ja dzieki niemu pozbylam sie potowek pare dni temu. Dosypuje do kazdej kapieli pare krysztalkow i zanim doleje plynu do kapieli obmywam malemu buzke. Juz po pierwszym myciu widzialam poprawe, a wysypalo mu cala buzke.
 
dziewczyny w co ubieracie wasze pociechy na wizyte lekarska ew taka pogode?
jedziemy samochodem, w co ja ubrac zeby sie nie zgrzala i niezmarzla?
samochod pod dom a potem szybko do przychodni...czy trzeba kombinezon w takim wypadku?

poradzcie;-)
 
Ja mala ubieram w kurteczke i czapeczke (bo kombinezon jest jeszcze za duzy i ona sie w nim topi) a do fotelika samochodowego mamy taki spiworek ocieplany.

Jak by kombinezon byl ok to bym ja w niego ubrala :-)
 
manya nie przeaadzaj z ubraniem bo w samochodzie tez jest cieplo...ja raz pzresadzilam to maly sie spocil jak mysz...poza tym cos wygodnego dla maluszka zeby szybko i sprawnie go rozebrac i ubrac u lekarza
 
reklama
dziewczyny ubieracie dzieciom te welurkowe pajacyki czy inne ubranka?
ja zabardzo nie wiem co pod takie grube zalozyc i w efekcie leza nieuzywane...poradzicie?

dzis w nocy zalozylam malej welurkowy pajac, pod niego body z dlugim i w rozek i wydaje mi sie ze bylo jej za goraco...:baffled:
 
Do góry