reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

reklama
A my już po spacerku, na którym mojemu dziecku niestety się nie podobało :-(, wolał być na rękach.W domku zaliczył kolejne spanko - 50 min., także całkiem nieźle dzisiaj;-)(pierwsze trwało 2 godz.!).
Rybciu - zdrowiejcie szybko :-)
 
U nas nadal majeczka fajnie spi w dzien czyli ma dwa dluzsze spanka i czasami krotkie drzemki na spacerkach a w nocy no coz zawsze jadla raz okolo 5 rano a teraz zdaza sie nawet 3 no i znow wszystkiemu sa winne zeby!!!!!!!!!! Ale jestem dobrej mysli bo dzis w nocy jadla tylko raz wiec moze wszystko wraca juz do normy?:-D
 
moja mala tez ostatnio czesciej budzi sie w nocy - ale zazwyczaj pomaga smok ... dopiero nad ranem idzie w uzycie cyc ;-)
 
A my ostatnio mamy problemy nad ranem, Natalka budzi się na cycusia ok 4-5 i potem nie może już usnąć, to znaczy widze, że jej się chce, bo odwraca się na swój boczek, paluszka ciumka ( bo niestety do smoczka nie dała się jednak przekonać :-( ) ale... nie może usnąć i cos ją męczy, ale to na pwno nie zeby, bo tylko dzieje się tak rano, to znaczy dla mnie to jeszcze w nocy ;-)
 
Margarett Karolinka też się budzi o tej porze, ale to u nas norma, na szczęście jeszcze zasypia po cycu. Ale dziś nie chciała, dobrze że było jeszcze ciemno zgasiłam światło i zasnęła, bo jakby było jasno to nici ze spanka i zabawa na całego.
 
Dziewczynki, ale jestem wyspana:-) Kuba poszedł spać o 19.30, ładnie usnął. W nocy obudził się tylko raz o 2.00 i potem spał do rana, tzn. do 6.30, bo wtedy obudził nas budzik mojego męża;-).
Margarett - nam Kuba ostatnio też często budził się o 5.00, ale jemu to się nawet nie chciało już spać i wcale mu nie przeszkadzało, że jest ciemno. Raz nie spał aż do 10.00:shocked2:
 
U nas po ostatnich perypetiach ze spankiem powoli wszystko wraca do normy:-) czyli spanko około 20.30 cycuś przez sen o koło 22.00 i potem to juź rano śniadanko.Czasem zdarza mu sie przebudzic tak koło 3-4 ale pokręci sie i zasypia.Dziwne natomiast jest to źe te perypetie czyli czeste pobudki w nocy były po kaszce.Jak wróciliśmy do mleczka jest ok.Z kaszką zatem spróbujemy za jakiś czas...
 
reklama
Do góry