reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

Vici no w¬aßnie po tej kaszce tak mi sie na piciu budził bo jak cyca dostaje to codzien slicznie śpi bez zadnej pobudki.Moze go ta kaszka zabardzo zapychala i sie biedak budził??
Zuzia nasze pociechy jeszcze nie raz nas zaskoczą:-)
 
reklama
ja sie dzis w koncu wyspalam,malej przeziebienie a co za tym idzie i kaszel powoli mija wiec w nocy juz jej tak kaszelek nie meczyl i ladnie spala, obudzila sie tylko raz na papu. a jak meczyl ja kaszel to wybudzala sie co chwile a potem strasznie plakala bo chcialo sie jej spac a nie mogla zasnac, w dzien bylo to samo. jeszcze walczymy z katarkiem
 
martap22 cieszymy się bardzo, że mama wyspana a no i że małej się polepsza. My równiez pospaliśmy Oliwier jak zasnął o 20 to obudził się o 5.30 a Amelia miała tylko jedno karmienie (zresztą jak zawsze) o 1 i poszła od razu spać...moje dzieciaki to ANIOŁY :-D
 
Marta dobrze, że Wiki już zdrowsza.
Justynko naprawdę masz 2 aniołki. Moja jedna a wyspać się czasami nie daje.
 
Ojeju, nasz synek też mi sie nie daje za bardzo wyspać. Jak zasypia ok 20 to śpi do 0.30 a potem jedno karmienie, i czasem jeszcze ze 2 przed śniadaniem. A było już tak ladnie, hamerykansko z tym jednym karmieniem w nocy. Zmieniło sie po chorobie. I niczym nie mogę go oszukać.A moje cycki przy 3 karmieniu w tak krótkim czasie są już prawie puste. Każdego ranka obiecuję sobie, ze zdrzemnę się w dzień i co? I nic:) Kładę się do łóżka na sen nocny ok 23 i zaś za kilka chwil Mati chce jesc. SOS!!!
 
Lidijka Trzymaj sie dzielnie! U nas spanko powoli wrocilo do normy jak odstawilismy kaszke na noc.Widocznie zabardzo Franka zapychala i budzil sie bo pic mu sie chcialo...
 
Lidijka - u nas było dokładnie tak jak u Ciebie. A od dwóch dni mały budzi się tylko raz w nocy. Mam cichą nadzieję, że tak mu zostanie na dłużej;-). Może u Ciebie też coś się wkrótce zmieni na lepsze:-).
Marta - cieszę się , że dzieciątko wraca do zdrowia.
Justyna - Ty to masz aniołki:-).
 
U nas też nie widać żeby miało się coś unormować ze spaniem :baffled: Standardowo budzi sie co dwie godziny. Czasem mogłabym pospać godzinkę dłużej, ale Misiak jakby na złość wtedy budzi się wcześniej...
 
reklama
Justyna zawsze byłam ciekawa jak to jest z dwójką - ale chyba u ciebie jedno nie budzi drugiego?
U nas też częste wybudzenia w nocy, niekoniecznie na papu i wstawał tatuś, ale teraz wyjechał i ponad tydzień będziemy sami walczyć z Julczą bezsennością w nocy. Brrr... już się boję!
 
Do góry