reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Agenezja nerek - smutna ciąża

N

Noname1111

Gość
"Obustronna agenezja nerek i brak pęcherza moczowego" taką diagnozę otrzymałam w 21 tc. Mój świat rozsypał się na kawałki. Unikam kobiet z małymi dziećmi, denerwuje mnie widok kobiet w ciąży 😔 Nie cieszy mnie nic. Na ciążę czekaliśmy 12 lat. Już traciliśmy nadzieję, aż tu nagle cud, który w 21 TC odebrała mi okrutna diagnoza. Moja córeczka żyje tylko w moim brzuchu, poza nim nie ma na to szans 😢. Pytałam "dlaczego?", ale mądra położna zasugerowała mi - zadaj sobie pytanie, na które szybciej znajdziesz odpowiedź - "po co?". Mam już kilka odpowiedzi. To jakieś pocieszenie. Czekam na rozwiązanie. Ginekolog twierdzi, że poród będzie szybciej niż zakłada termin. Boję się tego momentu. Jeśli są wśród Was dziewczyny, które to przeszły i mają pożegnanie już za sobą, napiszcie jak radzić sobie z lękiem, jak ten czas przetrwać?
 
reklama
Ja straciłam ciąże, za 3 miesiące byłam znowu w ciąży wg medycyny z mężczyzna, który jest w 100% niepłodny.
Tylko wiara Cię uzdrowi, ucieknij w modlitwę.
♥️
 
Ostatnia edycja:
Kochana bardzo mi przykro 😥 każdy radzi sobie z tym inaczej, na pewno musisz dać sobie czas żeby to przeżyć. Nie wzbranialabym się również przed sięgnięciem po pomoc specjalisty - to nic złego. Ja jestem po jednej stracie, na wczesnym etapie i wiem że na pewno inaczej bym przeżyła to tracąc ciążę teraz w 21tc niż wtedy w 9tc. Ale również unikałam kobiet w ciąży. Gdybyś potrzebowała się wyżalić to pisz tu śmiało, przesyłam mnóstwo ciepłych myśli i mam nadzieję że masz dobre wsparcie. Trzymaj się, będzie ciężko, ale postaraj się nie stracić nadziei.
 
Ja straciłam ciąże, za 3 miesiące byłam znowu w ciąży wg medycyny z mężczyzna, który jest w 100% niepłodny.
Tylko wiara Cię uzdrowi, ucieknij w modlitwę.
♥️
Dziękuję MCAD. Słyszałam, że po poronieniu, kiedy hormony pamiętają jeszcze ciążę, jest duża szansa na kolejną. Tego się trzymamy 🙂
 
Kochana bardzo mi przykro 😥 każdy radzi sobie z tym inaczej, na pewno musisz dać sobie czas żeby to przeżyć. Nie wzbranialabym się również przed sięgnięciem po pomoc specjalisty - to nic złego. Ja jestem po jednej stracie, na wczesnym etapie i wiem że na pewno inaczej bym przeżyła to tracąc ciążę teraz w 21tc niż wtedy w 9tc. Ale również unikałam kobiet w ciąży. Gdybyś potrzebowała się wyżalić to pisz tu śmiało, przesyłam mnóstwo ciepłych myśli i mam nadzieję że masz dobre wsparcie. Trzymaj się, będzie ciężko, ale postaraj się nie stracić nadziei.
Alkaa dziękuję. Dobrze jest wiedzieć, że są wśród nas ludzie, którzy wysłuchają, zrozumieją i dodadzą otuchy. Dziękuję za wszystkie myśli. Wiem jedno na pewno - powalczymy jeszcze ☺️. Ściskam!
 
Do góry