reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Akcja NOCNIK !!!

Ja albo bym spróbowała tą nakłądkę....albo poczekała aż się zrobi cieplej i uczyła bez pieluszki w ogródku z nocniczkiem....jak się nie mylę to Agnieszka18 tak uczyła swą starszą córkę i ja chcę tak spróbować z moją Amelcią.
Życzę powodzenia.
 
reklama
Moja jak siadam na sedes to sie smieje ale sama nie chce usiasz za chiny:wściekła/y:ani na sedes ani na nocnik.
Mam zamiar własnie jak zrobi sie ciepło zakładac same rajstopki na zwykłe majteczki i jak sie zsiusia to tłumaczyc,ze ma wołac i po chwili przebrac i od nowa.Moja bratanice tak nauczyli..ale ona siadała na nocnik,,i na sedes:tak:a Julia?Zobaczymy co z tego wyjdzie..
 
Wczoraj kupiliśmy Stasiowi nakładkę na ubikację. I odnotowaliśmy pierwszy sukces. Najpierw miał tlumaczone co to i po co to jest. a potem jak zauważyłam że się zaczyna skupiac to posadzilam go na kibeleczku i nie mial innego wyjscia:tak:. Nawet mu sie podobało. Dzis niestety do pampersa, ale nie wszystko od razu. Na nocniku nawet w ciuchach nie chcial usiąść.:shocked2:
 
Brawo Stasiu:-) Oby tak dalej:tak:

U nas bez sukcesow. Paula na nocnik siada chetnie, ale na sekundke i szybko wstaje, zeby sprawdzic, czy cos juz jest:rofl2:.
 
Monika mnie też się wydaje,że możesz spróbowac z nakładką,ale nic na siłe. Jeśli Amelka nie będzie chciała to jej nie zmuszaj, bo się zniechęci.

Stasiu brawo - tak trzymaj:tak:

U nas też bez rewelacji. Kuba nadal robi tylko kupkę do nocniczka, a i tak nie zawsze zawoła o siusianiu nawet nie ma mowy.
 
Aż mi ulżyło jak czytam te Wasze opowieści! Już mi wszyscy głowę suszą, że dawno Majka powinna chodzić bez pampersa a ona nawet nie chce słyszeć o siadaniu na nocnik Z tym przeczekaniem do wiosny to chyba dobry pomysł, mój starszy syn się tak właśnie nauczył chodził w mokrych spodenkach bo go tak od razu nie przebierałam i stwierdził chyba, że wołanie to lepszy pomysł zresztą na nocnik tez nie siadał tylko do kibelka chciał więc używałam nakładki. Z Majką chyba postąpię podobnie jak uda mi się przetrwać te narzekania, że taka duża dziewczynka jeszcze sika w pieluszkę...
 
mika kazde dziecko rozwija sie inaczej a dzieci 16miesieczne zadko sikaja na nocnik.Wszedzie trabia,ze powinno sie dziecko uczyc po ukonczeniu 18miesiaca.Ja na moim osiedlu widuje 2latki w pampersach takze nie przejmowałabym sie gadaniem:tak:Załoze sie,ze gadaja ci te osoby ktore maja duze dzieci badz nie maja ich wcale:wściekła/y:
 
Tak tak gadają osoby, które mają już dorosłe dzieci :tak: - babcie i "pomocne" teściówki przede wszystkim.:szok:
 
reklama
ja jeszcze nie zaczynam nauki, poczekam ze 2-3 m-ce... mi się nie spieszy... mam gdzieś to co gadają inni...

a jeśli ktos mówi, że jego dziecko po skończeniu roczku siusiało czy robiło kupke na nocnik, to uważam, ze nie jest to zasługa dziecka tylko matki i tego, ze często i regularnie sadzała dziecko na nocnik... wydaje mi sie że takie małe dzieci nie potrafią tego kontrolowac i nie sygnalizują że coś im sie chce...
 
Do góry