reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Akcja NOCNIK !!!

A to spryciula!:-D;-)

Moja Paula tez kombinuje, ale w innej sytuacji- przypomina sobie o nocniku, kiedy jest szykowana jej kapiel. Siada na nim w ubranku, pokazuje na pieluszke itp. wiec ja ja szybko rozbieram a wtedy... nocnik jest omijany szerokim lukiem i leci do taty, zeby ja wsadzil do wanny:no:
 
reklama
No prosze jakie rezolutne dziewczynki:-D
NInuś gratulacje postępów nocniczkowych:-)
 
Ja też gratuluję :-):tak::-)...

U nas żadnych postępów na polu nocnikowym nie ma :no::no::baffled::baffled:
 
Ja też gratuluję :-):tak::-)...

U nas żadnych postępów na polu nocnikowym nie ma :no::no::baffled::baffled:

I ja tez:tak:
U nas też nie najlepiej z edukacja nocnikową. CZasem Kuba zawoła kupkę, a czasem woła jak już sprawę załatwi do pampka. Siku na nocnik nie woła wcale -czasem tylko zrobi razem z kupką:baffled:
 
Z moja Paula to juz w ogole jest masakra:no:- nie dosc, ze nie wola, ze chce kupke, to nawet kiedy zrobi do pampersa, to jej to nie przeszkadza:szok: Czasem nie od razu sie zorientuję, ze cos zrobila i pozniej ma czerwona pupke:-(

A pare miesiecy temu tak ladnie wolala na nocnik...
 
nie dosc, ze nie wola, ze chce kupke, to nawet kiedy zrobi do pampersa, to jej to nie przeszkadza:szok:

Kajenko...Jakbyś miała tyle spraw na głowie ile ma Paula to tez nie miałabyś czasu zwracać uwage na jakąś tam kupkę w pampersie...;-);-):-D:-D
 
U Nas narazie to jest tak, że jak widze ze Dawidek sie zaczyna napręzac .. wiadomo o co chodzi ... sciagam pampersa i goła pupa ucieka ... ale jak go nie rozbiorę to siada na nocnik i ciśnie .. skonczy wstaje i pokazuje ze cos tam ma ;-)
 
Dziewczyny...mam mały problem i proszę o rady...
Otóż moja Amelka rano budzi się z suchą pieluszką...chciałam to wykorzystać i próbowałam posadzic ją po obudzeniu na nocnik żeby zrobiła siusiu...ale gdzie tam :baffled::sorry2:...mała denerwuje się, pręży nóżki i za nic nie chce siedzieć na nocniczku...zreszta jak sadzam ją w ciągu dnia, nawet w ubraniu na nocnik żeby sobie posiedziała, przyzwyczaiła sie, to trwa to kilka chwil i złazi...i nic nie jest w stanie ją zatrzymać na nocniku...
Proszę poradźcie mi coś :zawstydzona/y::sorry2:
 
reklama
Monia a próbowałaś z nakładka na sedes? Może jak pokażesz Amelce, że Ty robisz siusiu na sedes to i ona bedzie chciała... sama nie wiem?
 
Do góry