reklama

Akcja NOCNIK !!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2006' rozpoczęty przez asiuk, 17 Październik 2007.

1. asiuk

asiuk październikowa mama 2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiem, wiem, mnóstwo już mamy wątków, ale nadchodzi "ten" czas i będzie się w tym temacie (chyba) sporo działo. Więc zaczynam, bo sama nie wiem szczerze mówiąc jak to zacząć?, jaki nocnik kupić? czy już ? czy czekać do tego książkowego 18 mca?

2. ika07

ika07 padziernikowa mama 06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Asiuk cieszę się,że rozpoczełaś ten watek.Ciekawam Waszych opinii.My jeszcze nocnika nie mamy ale już się przymierzamy do zakupu.

3. reklama
  4. aninaaa

aninaaa Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nasza Ola też jeszcze nocnika na oczka nie widziała,ala chyba czas o tym pomyśleć.

5. Renik

Renik Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Emi ma nocnik, kupiłam taki zwykły z obrazkiem kubusia z Tygryskiem, u mojej mamiy tez jest po Laurusi (starsza kuzynka Emi).
    W domu na nociku sie nie siada (awantura) w domu nocnik służy do pchania najlepiej jak siedzi w nim fifi albo miś, u mamy na nocniku mozna usiąść ale pod warunkiem, że na zabawkowym (tez spadek po Laurze) siedzi lala.
    a kupiłam nocnik poto żeby sie Emi przyzwyczaiła że cosik takiego w domu mamy nie naciskam jej i nie zmuszam - przyjdzie na nocnik czas .....

6. Moniqa

Moniqa i moje dwie połówki :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U Nas nocnik tez juz jest i ...stoi .. a czasami leży ... Dawid siedział na nim 3 razy z czego raz zrobił małego bobka którego odrazu przechwycił i ... (...)... dobrze ze nie zjadł :-D
    My juz cos tam próbujemy ale jakos narazie se ne da ... chyba jeszcze jednak jest za wczesnie :dry:

7. kajenka

kajenka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak juz kiedys pisalam Paula zaczela robic na nocnik w ok. 10 miesiacu. I przez rowny miesiac dzien w dzien byla kupka w nocniczku. Bylam przeszczesliwa, bo przewijanie Pauli to koszmar, mycie jej w wannie tez nie bylo proste, bo jeszcze niepewnie stala. Az pewnego dnia przy probie posadzenia zaczela sie prezyc, plakac i za nic nie chciala usiasc. I tak jest do dzisiaj. Nocnik stoi w lazience, Paula czasem sie nim pobawi, ale po posadzeniu zaraz wstaje.
    Albo to bylo za wczesnie, albo np. podczas robienia kupki cos ja zabolalo i sie zrazila do nocnika.
    Od czasu do czasu probuje ja sadzac, ale nie nalegam i nie zmuszam. Ma czas.

8. aninaaa

aninaaa Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    haha Monika,ale się uśmiałam:-D:-D:-D

9. iwona.c28

iwona.c28 Mama Natali i Kuby

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    :-D:-D dobre:tak:

U nas nocnik jest taki zwykly zolty z kaczuszka i sie sprawdza. Malego sadzam juz dlugo na nocniczek i zawsze kupke do niego robi - a czasem nawet siusiu:tak:. Oczywiscie nie potrafi zawolac, ale jak widze ze cos bedzie to myk go na nocniczek i pampersik czysty:tak:. Poki co nie zrazil sie do nocnika i chyba tak juz zostanie. Oczywiscie u nas tez czesto nocniczek robi za zabawke;-)

10. reklama
  11. gufi

gufi Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u nas tez nocnik jest, tylko ze moj maz ciagle zapomina mala sadzac. ja jak wracam z pracy i w weekendy sadzam mala co pare godzin i czasem jest siusiu albo kupka. Nina jak tylko zobaczy, ze cos tam zrobila, to bije sobie brawo. a jak nic nie ma, to rozklada raczki (to znaczu u niej "nie ma").

jak zatrudnimy opiekunke (juz w nowym mieszkaniu), to na pewno bede od niej wymagac, zeby mala nadal sadzala juz bardziej regularnie.

12. monika3

monika3 Mama Amelki i Filipka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A u nas jeszcze czasami ląduje na głowie Amelki :-D:-D:-D Ale nie mamy żadnych osiągnięć nocnikowych :zawstydzona/y:

Poleć forum