reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywna mama: w ciązy i po porodzie :)

Dokładnie:)
Ja rower mam od niedawna wiec nie wiem czy go polubie. Na zewnatrz pojeździć to uwielbiam. Ja bardziej w fitness i siłowy trening się bawiłam plus bieganie/ interwaly.
Do przyszłego lata damy radę :)
 
reklama
little.me ja też!!! Ja miałam cały tydzień zaplanowany. Pracując w systemie Nd, Pn, wt nocka ( na nockach ćwiczyłam cardio, tabate albo z Ewą Ch, Choińskim albo Gim break lub co wyszukałam na youtubie ) Środa po nocce przerwa lub wieczorem 30-45 minut w domu. Czwartek cardio cycling I studio resistance(podnoszenie ciężarów) Piątek 1.5h na siłowni interwały na bieżni, rowerku i krostrainerze na przemian z maszynami na rzeźbe rąk, klatki i pupy a sobota zależało od czasu. Jak dałąm rade to siłownia lub w domu...

Było...minęło :p
 
Lilija ja w pierwszej ciazy pytalam o rower poniewaz jezdzilam do pracy na rowerze i powiedzial mi ze jako tako nie ma przeciwskazan aczkolwiek lepiej odpuscic poniewaz jest to sport kontuzjogenny. Jesli znasz trasy malo uczestrzane na rownym terenie to mysle ze mozesz. Mnie lekarz przekonal ze nie ma co ryzykowac ze lepiej spacerowac albo joga dla ciezarnych itp.
Okazalo sie tez ze ciaze i tamta i ta mam zagrozona wiec tym bardziej nie zaryzykowalam juz jazdy na rowerze.
 
Mamuśki rzucam wam wyzwanie!! Mel B pośladki codziennie przez miesiąc?? Spójrzcie i dajcie znać, która się pisze. Dziś zrobiłam trening po baaaardzo długiej przerwie, myslałam,że kwiknę, ale nie odpusciłam... kiedyś robiłam przez 2-3 tygodnie i efekty szybko było widać.
https://www.youtube.com/watch?v=nmJXHq5n300
 
o ja ! Dopiero zauwazylam ten watek :D

a wiec ja cwicze baaardzo intensywnie ile na raz można zezrec :D
no i to by było na tyle :p:p
hah

ja trochę pochodze i zmeczona jestem buhahaha :D tak wiec ...będę się meczyc po porodzie :D
Ale kibicuje wam bardzo :D
 
buhahahaha akuku i jaki rekord? buhahahaha wariatka!

Beata ok trzymam cie za słowo w sierpniu :))

Któraś inna się pisze??
 
Lilija w sumie rekordow nie sprawdzalam ;) ostatnio sie ograniczam bo waga rosnie zbyt szybko.. i jak tak dalej pojdzie to skoncze z 40 kg na plus haha ;)
 
reklama
Kruszka super :))))) Zrób sobie foto tyłka przed i po - oczywiscie nie będziemy się nimi chwalić buhahahaha, ale zobaczymy ile udało nam się zdziałać :)))
 
Do góry