reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywna mama

reklama
Dzięki Pola, odwaliłaś kawał dobrej roboty :)
w sumie to sama mogłam sobie poszperać w necie, ale jestem leniuszek :p :-[

Jeszcze raz dzięki, potem je przeglądne i wydrukuje sobie to co mnie zainteresuje.

A potem tylko trzeba się zabrać do roboty ;D ::)
 
Pola a slyszalas cos o cwiczeniach wg Pilatesa? bo niedaleko(ale za dlaeko)odemnie sa prowadzone cwiczenia dla ciezarnych i kobiet z malymi dziecmi do 3lat i tam sa wlasnie elementy jogi pilatesa z elementami jeszce zeby bylo malo tanca chcialam sie zapisac ale tam trzeba wsiasc w autko bo nie dojezdza nic procz tego wiec narazie sie nie zmobilizowalam bo chetnie bym podpatrzyla co tam porabiaja a spacerki oczywiscie tylko szkoda ze nam pogoda nie dopisuje
linki sa super
 
Kurcze szybko konczy mi sie zapal do cwiczen. Strasznie jestem leniwa, az sie boje co to bedzie po urodzeniu. Tylko bym jadla slodycze i lezala na kanapie, jak sie troche poruszam to zaraz sapie jak smok.
 
a wiecie coś o wpływie tai-chi na ciężarną i dzieciaczka? słyszałam, że w wawie na jedną z grup uczęszcza pani w zaawansowanej ciązy, czasem sobie poćwiczę, ale nie pamiętam całego układu, a na podhalu nikt nie prowadzi takich zajęć, wiec nie mogę się "douczyć"
 
Najważniejsze żebyśmy miały dużo ruchy, jakieś spacerki, a najwięcej mobilizacji będzie nam jednak potrzebne po porodzie, bo wtedy trzeba będzie się starać żeby powrócić do poprzedniej formy, ::)
 
ZNalazłam info w sieci o Pilates. Oj, chyba bym padła...
Kupiłam sobie płyte z ćwiczeniami dla ciężarówek i staram się ćwiczyć, ale nie wychodzi mi to zbyt systematycznie..A sapie przy tym i męczę się jak nigdy...Gdziez moja sprawnośc fizyczna..(z przed lat;)
W załązceniu wysyłam Wam yogę dla ciężarnych z opisem, fotkami i podziałem na trymestry, wktórych należy ćwiczenia wykonywać...
Powodzenia
Niestety, pliki są za duże. Jak chcecie to mogę na prywatne konta wysłac. Podajcie.
Dorotak, Twój mail mam, więc Ci wysyłam.
 
reklama
Do góry