reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywna mama

Jakoś ostatnio nie korzystam z yogi, ale za to ćwiczę w płytką dvd-ćwiczenia rozluźniające i przygotowujące do porodu. Jest też masaż, przeprowadzany przez osobą towarzyszącą, więc chłopa też zaangażowalam:)
 
reklama
Kurcze niezła jesteś Pola, ja nie mogę się zmobilizować, za późno wracam do domu i zamin się obrobie kłade Wiktorka spać i często z nim zasypiam :p.
Może jak się tak oczytam że Ty taka aktywna jesteś, to się jakoś zabiorę do roboty, hihi.... ;)
 
A ja siię tak bardzo cieszyłam gdy zaczłam ćwiczyć jogę i ............ musiałam przestać, moje stawy kolanowe tego nie wytrzymały, fakt, że to mój słaby punkt, ale po górach chodzę i jeżdżę na rowerze to chyba aż takie kiepskie nie są. A jogi nie wytrzymały.
 
ja jestem ostatnio bardzo aktywna wczoraj obrona mgr przed wczoraj egzamin na prawo jazdy niestety nie zdalam ale coz za dwa tygodnie powtorka ::)
ale mam przy tym wszytkim tyle biegania i ganiania na imprezy chociaz z tym zwiazane ze az szok milego cwiczenia ja narzaie basenik najbardziej nas rozluznia i jeszce lagodzi upal i opuchniete nogi maja lzej ..... ;D
 
A jak u Was z cwiczeniami mięsni pochwy??? Staracie się dziewczeta??
Ja na szczęście wciąż mam zapał i co rano ćwiczę ok. 45 minut. Jestem z siebie dumna!!
A, co? Trzeba się dowartościowywać choćby i małymi sprawami...
 
Pola Ty sie za moment tak wycwiczysz ze jak dziewica bedziesz....!!!! a to te cwiczenia z dvd?? juz sie nie nabijam obiecuje ......dobrze ze chociaz Ty jedna jestes taka usystematyzowana...
 
I wiecie, że nawet przyjemność sprawiają mi te ćwiczenia( znaczy, nie tylko Kegla, ale cała płytka). Ruszajmy się dziewczy y., bo jak się dowiedziałam z dzisiajszego programu w TVN style, jak nie dobujamy dziecka, to potem tzreba bedzie na rękach nosić, bo się kurna będzie wydzierało:)
 
I tak trzeba bedzie nosic. JA sobie to tak wyobrazam, ze taki maluch to musi miec stres. NAjpierw dziewiec miesiecy bez przerwy pod sercem i bujany a potem klada go w bety i kaza nieruchomo lezec. Wiec bede nosic a co mi tam.
 
kobitki a masujecie sobie krocza i okolice? ja się tyle naczytałam o zbawiennych skutkach masażu, że nabrałam zapału
 
reklama
Do góry