reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywna mama

no wlasnier Goralka jak?? moze sa od tego masazysci bo ja jestem fizjoterapeutka i powiem szczerze ze ksiazek mam sporo na te tematy ale nigdzie nic??!!! :laugh: :laugh: :laugh:
pozatym krocze to chyba ma dosc masazu podczas seksu bo mi teraz to na tym punkcie odbija i moj Ptys widze ze mam czasem mnie juz dosc...
 
reklama
buhahahahahhah dobre jesteście, tak konkretnie to masuje się odcinek między pochwą a odbytem, jak znajdę linka to podeślę, podają kilka metod masażu, trzeba używać olejków, ale ja uważam, że te masaże na niewiele się zdadzą jeśli personel szpitalny zmusi nas do rodzenia w pozycji leżącej, dokładnie na odwrót jak chciała natura
 
;) przeczytalismy lekture bardzo zajmujaca ale chyba bede sie bala stosowac tak "ostrych" substanicji do masazu strefy gdzie sa blony sluzowe a nie skora -blagam nie zrob sobie krzywdy bedzie bardzo bolalo.... :)
ale fajnie ze sie usmialas... ;D
 
popros lekarz o receptte na krem robiony z parafina wit a i wit e jest super do rak stop i moze byc i do"tylka".....
Goralka moja siostra byla w sklepie z bielizna polecanym prze ciebie wyszla bardzo zadowolona i w szoku bo nigdy nawet nie patrzyla tak na biustonosze ale co wyszla lzejsza o 500zl....wiec niezle jej tam zajzaly w kieszen ale trzy ma i mowi ze super dobrane ja moze sie kopne ale podobno dla mam karmiacych to tam licho bo prosilam ja zeby sie rozejrzala.. ale mi sie nie chce jechac do stolicy
 
Lucyann bardzo się cieszę, że kolejna kobietka uszczęśliwiona, a co do kasy to chyba wspominałam na wątku "bielizna", że trzeba te panie pytać o cenę każdego mierzonego stanika, w przeciwnym razie wcisną drożyznę. Cudną, elegancką, wygodną i dobrą gatunkowo, ale drożyznę. Znajomej dobrały stanik za 60 zł, było to co prawda ze 3 lata temu, ale widać tańsze też są, niekoniecznie od razu po 200 zł za sztukę.
 
Goralka okorat mojej siostry mi nie zal najwazniejsze ze zadowolona to przetarla szlaki tylko teraz ja musze tam dojechac..hihihi a to kiepsko mi idzie..
 
reklama
dziewczyny wrócę do wątku głównego, bo u mnie w temacie aktywność coraz wiecej chęci i coraz mniej możliwości. staram się kilka razy w tygodniu rozciągać kucając w rozkroku, ale potem boli mnie i "ciągnie" krocze, chociaż to rozciaganie nie trwa dłużej jak kilka minut - nie mogę podnieść nogi żeby normalnie założyć spodnie. w stawach biodrowych w trakcie ćwiczeń nóg łapie mnie skurcz i muszę natychmiast zmienić pozycję. obracanie się z boku na bok okraszone jest stękami, podobnie jak wstawanie z łóżka i schylanie się. chyba powinnam to wszystko napisać w temacie o dolegliwościach ;)
 
Do góry