reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aktywna mama

Ewa, ja też mieszkam na 4 pietrze i też dysze jak mały parowozik. To pewnie dlatego, że serducho tłoczy dużo więcej krwi no i te brzuszki też ważą :) Na 3 pietrze muszę 3 głebokie wdechy zrobić, bo jak zakupki wnosze, to choć nieciezkie są, to ledwo się wspinam. Mam nadzieję, że to minie, bo jak tu z dzieckiem wchodzić tak sapiąc?:)
Ja się zapisałam do szkoły rodzenia, u nas są bezpłatne i chodzę przynajmniej 2 razy w tygodniu na gimnastykę. Te zajęcia bardzo relaksują, jest fajoska atmosfera i wogóle położne miłe. Człowiek ćwiczy i słucha róznych ważnych, lub mniej ważnych opowieści. Przy okazji można dopytać o nurtujące nas sprawy:)
 
reklama
anetka ciekawe jak damy sobie rade z wozkami ::) ja jeszcze do tej pory pamietam jak wnosilam paulinke ciezka to byla praca dlatego teraz poluje na jakis lekki wozek ;D
 
Ja mam nadzieję, że nie będę musiała go wnosić. Mamy dosć dużą i bezpieczną piwnicę. Ja mam wypadający dysk i dla mnie wniesienie wózka jest baardzo ryzykowną sprawą. Pomyśl, może i u ciebie takie rozwiązanie bedzie dobre. Podobno dziecko można przyzwyczaić do zasypiania bez bujania w wózku
 
ja chyba podobnie gufi jak Ty jeszcze parę razy pójdę na basen i dam sobie już spokój. Akurat karnet mi się skończy i nowy dopiero wykupię po urodzeniu maleństwa. Gimnastyki nie mam czasu zorganizowac sobie codziennie (ale tak to już jest jak ma się jedną pociechę w domu  :laugh: ) więc ciwczę ad hoc jak sobie przypomnę , że w pierwszej ciąży wyglądało to regularniej. Cdziennie za to spaceruję z córką czy w weeekend całą rodzinką i powiem Wam dziewczyny, że plus posiadania dziecka jest taki że więcej czasu spędza się na powietrzu bo przecież codziennie a zimą przy sprzyjających warunkach prawie codziennie.
 
Blue mam nadzieje ze dzieki ruchowi jaki nam zapewniaja dzieci szybciej zrzuce zbedne po ciazowe kiloski.. ja basen odtwilam miesiac temu jak sie okazalo ze macica sie opuscila kazdy ma inaczej ale napewno po ciazy jak tylko wszytko sie zagoi i bede mialakogo zaprzec do dziecka to odrazu mnie nie ma ..... ostatni tydzien u mnie rownie nedzny w spacery Ptys mowi ze lezec to nie chodzi wiec du..pa
 
anetka ja niestety nie za bardzo moge tam wstawic wozek bo dlugo by tam nie postal niestety sa tam czasem wlamania wiec pewnie ta opcja odpada ::) bede musiala jakos sie pomeczyc na poczatku pewnie codziennie nie bede wychodzic a jak juz wyjde to zatrudnie ojca albo meza ;D jakos bede musiala dac rade ;)
blue ma racje to jest plus posiadania dzieciaczka codziennie jest sie na dworze :) z paulinka po prostu nie da sie siedziec caly dzien w domku bo moglaby rozniesc mieszkanie tyle ma w sobie energii :)
 
Widze ze nie tylko my mamy problem z suwaczkiem z babygaga?? ja odrazu odradzam wszytkim piwnice tam niestey sa rozne niezbyt higieniczne zyjatka nawet w nowych blokach czy w domku piwnica to piwnica kurz brod syf i malaria to rada od mam ktore mialy z tego tytulu problemy a znam dwie nie chcialabym poznac trzeciej?!!! wybaczcie
my wlasnie wrocilismy z labolatorium przy pobieraniu krewki bekla nam zyla jucha poleciala gdzie sie dalo a my omaly wlos nie fikn :(elismy z kszeselka lapa sina i drentwa nie polecam nikomu takich przezyc.. :( :p
 
Lucyann ja jestem taki pies na grzyby, że zeżarłam całe zapasy z ubiegłego roku, a mieliśmy tego sporo, bo zbieraliśmy wówczas oboje, a w tym sezonie to tylko mój luby.
A ja nadal z dziecinną naiwnością wierzę, że uda mi sie przezimować bez wózka, nawet nie próbowałabym go taszczyć na trzecie piętro.
 
Ja maze o tym zeby nie kupowac gondoli ale nie wiem czy mi sie uda?? wiesz presja jak to takie male dziecko bez wozka i takie tam ...babcie i moj mily stwiam ze je poprze a na wiosne juz mam zamowionego maclarena spacerowka dla dzieci od 3m-ca do 3lat od kolezanki super wozeczek... leciutki malutki i bardzo zwinny inne odpadaja ;) ;) a Goralka ogladalas te chusty?? probowalas je przymierzyc? ja obiecalam sobie ze pojde dopiero z dzieckiem je kupowac jak zobacze jak to idzie i czy on wogole bedzie chcial tam siedziec...
 
reklama
Lucyann ja nie mam tu w galicji możliwości obejrzenia, wysłałam siostrę, ale dopiero w weekend może uda jej sie pooglądać, tak czy siak kupuję chustę, na zimę zrobię wkład z kożuszka i tyle
 
Do góry