reklama

Listopadowa Mama u ginekologa:)

Temat na forum 'Zapiski archiwalne listopadówek' rozpoczęty przez Mihir, 6 Marzec 2006.

1. Mihir

Mihir Gość

No wlasnie...badania, przyjemnosci  8)  i klopoty zwizane z odwiedzaniem ginekologa...

2. Mihir

Mihir Gość

Mialam ze swoim troszke problemow..ale juz jest ok:p
    Nie chcial mi dac skierowania na badanie..
    Nie wiem dlaczego pisze o "nim" jako o facecie skoro to kobieta..ale chyba taka mam swiadomosc ze to jakis babochlop:p
    Mam nadzieje ze wasze wizyty wiaza sie tylko ze szczesciem i ze nie mialyscie nieprzyjemnosci..a jesli tak..To tylko powiedzcie ktory/ktora to... 8)
    Juz ja sie tym zajme :D

3. reklama
  4. monika3

monika3 Mama Amelki i Filipka

A ja mam superową gin :)...wcześniej do niej nie chodziałm, poradziła mi ją moja kuzynka...taka fajna babka i co dla mnie najważniejsze strasznie interesuję się wszystkim, dopytuje a jak są jakieś wątpliwości to wszystko wyjaśni... ;)

Nastepną wizytę mam 31.03...zobaczę moją kruszynkę jak urosła :D

5. isia_

isia_ Aktywna w BB

Dziewczyny, kiedy się wybieracie na pierwszą wizytę/ A może już byłyście? Wiecie kiedy się powinno iść?

I mam jeszcze pytanie: czy słyszałyście o tym, żeby w 1 trymestrze odstawic witaminy? Zeby zażywac tylko kwas foliowy? Mojej przyjaciółce tak zalecił gin i chciałabym wiedzieć czy tak powinno być za każdym razem?

Pozdrowienia!!

6. Olga27

Olga27 Zaangażowana w BB

isia, pierwsz4e slysze?? - przeciez to w pierwszym trymestrze fasolka najbardziej sie rozwija ( wszystkie organy)

7. Karmelcia

Karmelcia Początkująca w BB

Cześć dziewczynki ! Pozdrawiam gggggorąco wszytkie nowo-upieczone mamunie i te z wystającymi brzuszkami i te których dzidzie juz wyskoczyły z brzuszków tez :).
    Dopiero wybieram sie do lekarza ( w czwartek czeka mnie usg) ,ale juz sie wpisuje na forum, a co tam ;). Z moich obliczeń wynika ze jestem w 31 dniu ciąży (tzn.od momentu, kiedy zrobiło sie maleństwo ;) ),czyli z lekarskiego punktu widzenia w sumie 6 tydzień i troszeczke. Mam pytanko : czy to nie za wcześnie na usg? i jakie usg robią w tak wczesnej ciąży? pewnie "dowcipne" hehehe.

Jeszcze Raz Pozdrawiam,
    3majcie sie cieplusieńko kobietki

8. isia_

isia_ Aktywna w BB

Hej!
    A więc w związku z moimi wątpliwościami co do przyjmowania preparatów wielowitaminowo-minerałowych na początku ciąży - zadzwoniłam wczoraj do mojego gina, i kazał mi odstawić i przyjmować sam kwas foliowy i ewentualnie magnez z wit.B6. Powiedział, że w pierwszym trymestrze, jeśli nie ma wyraźnyvh niedoborów, to nie stosuje się tych złożonych preparatów.
    No więc ja odstawiłam, tym bardzoej że słyszalam coś o wit A, że nie powinno się jej przyjmować na początku ciąży. Słyszałyście coś takiego?

Pozdarwiam was goroąco!

9. isia_

isia_ Aktywna w BB

Karmelcia i jak usg?? Bo Ty już po? i co? Widać było dzidzę?? Pisz koniecznie co tam!
    Pozdrawiam!

10. reklama
  11. ali

ali Początkująca w BB

hey dziewczyny jak radzicie sobie z mdłościami? mnie zaczeły dreczyc i co gorsza trzyma cały dzien ..6tydzien
    papa ala

12. isia_

isia_ Aktywna w BB

ja z tym nie mam problemów póki co. Właściwie to bym chciala mieć, bo to by świadczyło o rosnącej becie. Ale jutro badania, i się wyjaśni, czy rośnie...

Poleć forum