reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

wiem o czym mowicie, ja mam usg dopiero 11 sierpnia w Polsce....dlugo czekac jeszcze musze ... Jutro do lekarza :-). A zdjec zazdroszcze, sliczne wasze bobaski!!!
 
reklama
Ja byłam w piątek na pierwszej wizycie u ginka . USG zrobił , ale nie wydrukował . A ja byłam zbyt zaaferowana tym ze moja fasolka w ogóle tam jest i zapomniałam sie upomnieć o wydruk :szok:.Ale 29 lipca mam kolejne w 13 tyg wiec już napewno sie upomnę ;-).
LOSEK !!! Świetne zdjęcie , bardzo wyraźne . Na moim było widac tylko pęcherzyk i pulsującą(wg. pana doktora) kuleczkę :-(...
 
Ostatnia edycja:
Ja dołączam dzisiejsze zdjęcie mojego słoneczka cudownego, które się dzisiaj ruszało, wzruszający widok, i jak ja mam sie teraz wziasc za nauke na srodowy egzamin jak sie skupic nie potrafie:zawstydzona/y: zdjecie nie jest najleszej jakosci ale nie mam skanera i musiala fotke szczelić, pozdrawiam
 

Załączniki

  • Zdjęcia-0041.jpg
    Zdjęcia-0041.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 117
Ja dołączam dzisiejsze zdjęcie mojego słoneczka cudownego, które się dzisiaj ruszało, wzruszający widok, i jak ja mam sie teraz wziasc za nauke na srodowy egzamin jak sie skupic nie potrafie:zawstydzona/y: zdjecie nie jest najleszej jakosci ale nie mam skanera i musiala fotke szczelić, pozdrawiam

Moni_ka cudowna fasolinka:-)
 
reklama
Do góry