reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

reklama
Fotkę mam muszę zeskanować albo zrobić zdjęcie to wkleję, wiek ciąży lekarz określił na 8,5 tygodnia, następna wizyta w 12 tygodniu - fajnie tak podglądać maleństwo:-)
 
DSC03812.jpg

Śnieżynki to Nasza Sóweczka:-D 6 tydzień 4 dzień ciąży:-) widziałam bijące serduszko:tak:
 
:) super Sóweczka :D
ja mam nadzieję,że po poniedziałkowej wizycie też wkleję zdjęcie naszej kruszynki :)))b
 
fajne dzieciaki z tych naszych sniezynek:-):-):-) ja we wtorek ide wiec bede miala fotke jak gin kupi papier bo ostatnio nie mial...tylko scannera nie mam wiec mam nadzieje ze aparatem wystarczy....
 
Ja miałam robione usg w 4 tygodniu bo mam znajomego lekarza gin który powiedział że najlepiej stwierdzi ciąże jak zrobi szybkie usg i tak się stało małą fote od razu strzelił a tam taka mała fasolka. Normalne USG będę miała robione 07.07 czyli w najbliższy wtorek i wtedy będzie wszystko opisane i może zobacze serduszko mojego maleństwa. :)
 
Kochana MEGA GRATULACJE !!
Bardzo się cieszę - mam nadzieję że teraz się czujesz jak ciężarna "pełną gębą"

Kochana nawet nie wiesz jak się wczoraj bałam, choć nawet nie wiedziałam, że mi zrobi USG, bo poszłam tylko po L4:-) ale teraz to już mogę się cieszyć, bo wcześniej to tak powściągliwie:tak:
 
reklama
Do góry