reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

reklama
ja pojde na pierwsze badanie dopiero 14 lipca :( wczesniej nie ma terminow d mojej gin... na razie byla u innego lekarza i powiedzial ze pierwsze USG sie robi w 7 tygodniu
 
ja pojde na pierwsze badanie dopiero 14 lipca :( wczesniej nie ma terminow d mojej gin... na razie byla u innego lekarza i powiedzial ze pierwsze USG sie robi w 7 tygodniu

Ja uważam ze dobrze Ci powiedział, bo wczesniej widac sam pęcherz ciążowy, ja w 1 ciąży miałam pusty pęcherz który poroniłam w 7-8 tygodniu, a byłam u lekarza w 5 i do momentu poronienia łudziłam się niepotrzebnie że dzidzia sie pojawi, natomiast w 2 ciąży poszłam dopiero w 7 tygodniu, i zobaczyłam serduszko :D
 
jej dziewczyny jak wyraznie na niektorych widac! az jestem zdumiona! Losek kurcze jakas swietna aparatura musi byc u ciebie w gabinecie. Ja wdzialam juz ksztalt glowki i ciałko no i bijacy układzik:)jak zeskanuje usg to wkleje
 
i wreszcie moja fasolka - już maluszek.
Mama nadzieje ze się uda bo dalej pracuje na komputerze mojego , mój jeszcze stoi w kartonach jeden Bóg wie gdzie
 

Załączniki

  • DSC02427.jpg
    DSC02427.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 83
reklama
A to moja kruszynka - 8 tyg i 5 dni. zdjęcie zrobiłam trochę niewyraźne. Widzę że Losek też miałaś w tym terminie zdjęcie ale u Ciebie widać dużo lepiej.
 

Załączniki

  • JPG_ 111.jpg
    JPG_ 111.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 100
Do góry