reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

Anisen dziękuję bardzo za pocieszenie :) Mam nadzieję, że minie jak najszybciej, bo nie uspokoję się zanim nie usłyszę, że serduszko bije i jest wszystko ok... w pracy miałam jeszcze te okropne dolegliwości, które same za siebie mówiły, a teraz jak jestem na zwolnieniu w domu i jest ciut lepiej to już chyba wolałam jak wiedziałam, że dzidzia mnie męczy :-)
 
reklama
Dziewczyny zakladam watek z naszymi zdieciami milo by bylo wiedziec jak wygladamy.

to ja

a to moj maz z coreczka Nicole
 
Dormark wyglądasz świetnie i masz super rodzinkę - gratuluję :-D

Ja mam w pracy tylko kilka fotek, ale mogę Wam pokazać :-)

W kolejności :
1. Lolek - maj 2008
2. Słowacja - styczeń 2009 (ja w białym kombinezonie, Lolek najmniejszy a największy to mój M)
3. Lolek - sierpień 2008
4. Lolek ze mną - luty 2008
5. mój pies - Jabba
 

Załączniki

  • 0239320128.jpg
    0239320128.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 54
  • slovakia.jpg
    slovakia.jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 58
  • wakacje.jpg
    wakacje.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 48
  • DSCF9033.jpg
    DSCF9033.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 72
  • Jabba.jpg
    Jabba.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 58
Masz zajebistego psa :)
To ja z mężem i dniu ślubu :)
 

Załączniki

  • bez tytułu1.jpg
    bez tytułu1.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 98
  • foto 105.jpg
    foto 105.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 115
reklama


Dziewczyny Świetnie Wyglądacie :) ! i fajny temacik :) miejmy nadzieję, że wszystkie Panie się pokażą:-)




1. Ja z Andrzejem (Zdjęcie z września 2008)
2. Ja w rozpuszczonych włosach :)
 
Do góry