reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

A to moja Kruszynka:tak: Troszke nie wyraźne bo skaner mi się zepsuł i została mi komórka ale jest:tak::-D:-D:-D
Znachorka - śliczny brzuszek:tak::tak::tak:
 

Załączniki

  • Zdjęcia-0004 modified.jpg
    Zdjęcia-0004 modified.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 54
reklama
zdjęcie z mojego USG zamieszczę później, bo teraz nie mam dostępu do skanera;(

wczoraj jak robił nam USG to było takie troszękę śmieszne zrobił ogromne zbliżenie i tak jakbyśmy dzidzie przez rendgen oglądali do wszystkie kosteczki było widać, wszysktkie maleńkie żeberka, nóżki, rączki to też cały szkielet widzieliśmy, też tak miałyście?
 
Po wizycie z czwartku chciałam pochwalić się Dzidzią, jednakże sprzęt mi zastrajkował :) Widziałam rączki, nóżki, serduszko... Lekarz sprawdzał wszystkie narządy i mi je pokazywał (ale ja nie rozróżniałam żołądka od nereczek hehe) , liczyłam paluszki dzieciątka i widziałam jego każdy ruch... Najlepsze były komentarze mojego lekarza: "mamo, jaki jestem już duży, prawda?" rączka dziecka przy główce: "mamo, ojojojo jakie mam problemiki!" byłam popłakana ze szczęścia i z tych komentarzy!
 
świetne macie te foteczki...
ahh
Cieszę się że same dobre wiadomości przynosicie...:tak:
Ja jeszcze muszę poczekać...ale chyba też się popłaczę jak zobaczę swoją dzidzie na ekranie:sorry:....już tyle czekam...ahhh
 
śliczne te wasze fasolki, groszki i okruszki :tak:
ja niestety na podglądanko jeszcze sobie poczekać muszę :zawstydzona/y:
i to ponad 2 tygodnie, ale wiem, ze warto będzie :wściekła/y:
a wtedy uraczę was foteczką
:happy:
 
reklama
No to super...najpierw ja zdam relacje a zaraz potem ty....:-)
Wierzę ze będziemy mieć same dobre wiadomości :tak:
Ja już się doczekać nie mogę....a jeszcze 2 tygodnie i 2 dni...ahh
 
Do góry