reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

Dormark- sliczny bobasek! A zdjecia naprawde super chyba najwyrazniejsze zdjecia usg jakie kiedykolwiek widzialam. Super.

Ja dzisiaj mam wizyte u ginki. A za tydzien w szpitalu bende miala usg ze wzgledu na to ze mam chore nerki to do ginki chodze tylko na wizyty a na usg do szpitala bo tam maja lepszy sprzet i patrza na wszystkie wnetrznosci dzidziusia :-) Juz sie nie moge doczekac, ale jeszcze tylko tydzien
 
reklama
Dziekuje bardzo , dlatego , ze tak wyraznie to gin tak po cichutko powiedziala , ze to chlopak , ale ostrzegla , ze moze sie mylic.
 
Hej Kochane
No ja juz po wizycie. Wszystko u nas Ok. Dzidek zdrowy i wszystkie parametry sa wlasciwe.....Usg ginka mi robila 30 min bo maluch nie chcial sie polozyc na bok co jest potrzebne do zmierzenia karczku...czy tego faldu...ale w koncu sie udalo. Serduszko bije jak dzwon 169 uderzen na minute. Dzidzius ma juz 6,7cm...normlnie kawal dzidziucha :))))
Jestem bardzo szczesliwa bo wiem ze nasze szczescie jest zdrowe....cala reszta jest na dalszym planie....
Plci nie bylo widac bo dzidek zacisna nozki i skrzyzowal...ale co tam..MAM ZDROWE DZIECKO!
 
Dziewczynki a ja wklejam buzke i zacisniete piąstki mojego szkraba z usg 3D z tego beznadziejnego o którym pisałam w wątku luty, zapłaciłam 200 zł za 5 minut badania i nawet nie dostałam kolorowego zdjęcia, o płycie nie wspominając, frajer!!! juz mu wystawiłam opinie na znanylekarz.pl
 

Załączniki

  • buzia.jpg
    buzia.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 25
Kochane moje jakie macie piękne fotki Kruszynek :rofl2: Ogromnie gratuluję :laugh2: Ja idę jutro na USG ... zaczynam odliczać godziny :rofl2:
 
Hej Kochane
No ja juz po wizycie. Wszystko u nas Ok. Dzidek zdrowy i wszystkie parametry sa wlasciwe.....Usg ginka mi robila 30 min bo maluch nie chcial sie polozyc na bok co jest potrzebne do zmierzenia karczku...czy tego faldu...ale w koncu sie udalo. Serduszko bije jak dzwon 169 uderzen na minute. Dzidzius ma juz 6,7cm...normlnie kawal dzidziucha :))))
Jestem bardzo szczesliwa bo wiem ze nasze szczescie jest zdrowe....cala reszta jest na dalszym planie....
Plci nie bylo widac bo dzidek zacisna nozki i skrzyzowal...ale co tam..MAM ZDROWE DZIECKO!

To tylko pozazdrościć takich dobrych wiadomości:laugh2::laugh2:

Dziewczynki a ja wklejam buzke i zacisniete piąstki mojego szkraba z usg 3D z tego beznadziejnego o którym pisałam w wątku luty, zapłaciłam 200 zł za 5 minut badania i nawet nie dostałam kolorowego zdjęcia, o płycie nie wspominając, frajer!!! juz mu wystawiłam opinie na znanylekarz.pl

Prześliczne zdjęcie:laugh2::laugh2::laugh2: to faktycznie chytry frajer teraz wszędzie u tych lekarzy to tylko kasa kasa kasa a co w zamian? wielkie nic...:confused2:
 
Hej Kochane
No ja juz po wizycie. Wszystko u nas Ok. Dzidek zdrowy i wszystkie parametry sa wlasciwe.....Usg ginka mi robila 30 min bo maluch nie chcial sie polozyc na bok co jest potrzebne do zmierzenia karczku...czy tego faldu...ale w koncu sie udalo. Serduszko bije jak dzwon 169 uderzen na minute. Dzidzius ma juz 6,7cm...normlnie kawal dzidziucha :))))
Jestem bardzo szczesliwa bo wiem ze nasze szczescie jest zdrowe....cala reszta jest na dalszym planie....
Plci nie bylo widac bo dzidek zacisna nozki i skrzyzowal...ale co tam..MAM ZDROWE DZIECKO!

Widzisz Czarodziejka mi ostatni lekarz który prawidłowo pomierzył dzidziola tez robił usg ponad 30 minut zeby maleństwo lezało idealnie bo jak zle lezy to wyniki nie sa miarodajne, a ten palant u którego bylam na 3D robił usg dokładnie 5 minut, pierwsze lepsze ujecie kliknał i mirzył... dlatego wyszedł niebezpiecznie pozdwyzszony wynik, dziecko miało głowke i plecy w ksztalce banana a musi lezec płasko, takze naprawde prawdziwy lekarz nie liczy czasu tylko dba o dobro dziecka i pacjentki atych naciągaczy to powinni powybijać!!!
 
czesc dziewczyny! a tutaj wlasnie moj maly cud!!! 12 tygodni!!! A co sie go pani dr naszturchala, zeby sie ladnie do zdjecia ustawil...az mi go bylo zal! ale warto bylo :-)
 

Załączniki

  • baby12weeks.jpg
    baby12weeks.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Do góry