reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama

Mój robaczek 🥰🥰🥰 dzis juz bez problemu znalazlam. Cudownie rozpoczety dzien mimo ze mdlosci wrocily 😅

Ps. Mam nadzieje ze nagranie sie wam odtwarza, slychac itp bo jestem amatorem elektroniki i cud ze w ogole umialam wideo przerobic tak zeby do youtube dosac i wam pokazac...meczylam sie z tym juz od wczoraj jak to sie robi bo mi dziewczyny z grodniowek mowily ale dla mnie czarna magia 😂
 
@Piernik98 jak cudnie ❤️

U mnie dziewczyny czekanie. Pojutrze lecę na progesteron i będę wiedzieć wszystko 🤷‍♀️
W sumie w tym cyklu nie nastawiam się, bo skoro mogłam nie mieć owi to i po co 🤔 także jak jednak była, to luz będę wtedy czekać do testowania 😁 w środę mam wizytę u gina omówić wyniki, jak prog będzie poniżej 10 to wdrożymy leczenie.

Ananasówki, którym się udalo i są po wizytach wrzucajcie fotki zdjęć usg, uwielbiam je oglądać 🥰
 
Cześć dziewczyny 😊🥰 Postanowiłam sie do Was przyłączyć po nadrobieniu Wszystkich stron, chwilę mi z tym zeszlo😂😝. U mnie wg moich wyliczen 5+2, przypadkowo bez starań w tym cyklu sie udało w majówkę akurat jak stary zjechał z pracy za granica na weekend 😂. A bylam pewna ze owulqcje mialam 29kwietnia bo mialam wtedy lLekkie plamienie. Czekając ladnie na @ w 27dc mialam brązowe plamienia i cisza, po 2,3dniach juz II kreseczki. I 32dc beta 448(w poniedziałek teraz)poki co czuje sie bez zmian procz obolalych piersi, az sie zastanawiam czy wszystko gra bo tak bezobjawowo 🤔🤔🤔 Bety nie powtarzałam bo nie mam.jak aktualnie a lekarza zhaczylam na wtorek.Wiec zobaczymy co tam.sie klei😃
 
Cześć dziewczyny 😊🥰 Postanowiłam sie do Was przyłączyć po nadrobieniu Wszystkich stron, chwilę mi z tym zeszlo😂😝. U mnie wg moich wyliczen 5+2, przypadkowo bez starań w tym cyklu sie udało w majówkę akurat jak stary zjechał z pracy za granica na weekend 😂. A bylam pewna ze owulqcje mialam 29kwietnia bo mialam wtedy lLekkie plamienie. Czekając ladnie na @ w 27dc mialam brązowe plamienia i cisza, po 2,3dniach juz II kreseczki. I 32dc beta 448(w poniedziałek teraz)poki co czuje sie bez zmian procz obolalych piersi, az sie zastanawiam czy wszystko gra bo tak bezobjawowo 🤔🤔🤔 Bety nie powtarzałam bo nie mam.jak aktualnie a lekarza zhaczylam na wtorek.Wiec zobaczymy co tam.sie klei😃

Woow gratulacje!! 🥳 ja równo do 5tc nie miałam zupełnie żadnych typowo ciazowych objawów - ani piersi, ani mdłości, ani zmeczenia, także niczym się nie martw - jesteś w grupie farciarek poki co i oby tak zostało 😁 czekamy na Twoją relację z wtorku 😍
 
Cześć dziewczyny 😊🥰 Postanowiłam sie do Was przyłączyć po nadrobieniu Wszystkich stron, chwilę mi z tym zeszlo😂😝. U mnie wg moich wyliczen 5+2, przypadkowo bez starań w tym cyklu sie udało w majówkę akurat jak stary zjechał z pracy za granica na weekend 😂. A bylam pewna ze owulqcje mialam 29kwietnia bo mialam wtedy lLekkie plamienie. Czekając ladnie na @ w 27dc mialam brązowe plamienia i cisza, po 2,3dniach juz II kreseczki. I 32dc beta 448(w poniedziałek teraz)poki co czuje sie bez zmian procz obolalych piersi, az sie zastanawiam czy wszystko gra bo tak bezobjawowo 🤔🤔🤔 Bety nie powtarzałam bo nie mam.jak aktualnie a lekarza zhaczylam na wtorek.Wiec zobaczymy co tam.sie klei😃
Gratulacje 🎊
Szybko Wam się udało 🙂 oczywiście czekamy na relacje z wizyty 😉
 
reklama
Do góry