reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ankieta

Dołączył(a)
5 Listopad 2004
Postów
2
Piszę pracę magisterską na temat oddziaływań zdrowotnych rodziców na dzieci w
wieku niemowlęcym.Jeśli znacie jakieś dobre źródła wiedzy na ten temat-
np.książki proszę o podanie tytułów.Bardzo cenne będą dla mnie Wasze
wskazówki i rady dotyczące tematu.Przygotowuję również ankietę dotyczącą
sposobów, rodzajów takich oddziaływań.Ankieta będzie zupełnie anonimowa-
wyłącznie na potrzeby mojej pracy-do analizy jakościowej zagadnienia.Jeśli
któraś z Was miałaby ochotę wypełnić ją lub może nasuwają jej się jakieś
pytania,które wypadałoby zadać w takim kwestionariuszu-proszę o
wsparcie.Piszcie cokolwiek Wam przyjdzie do głowy-pozdrawiam-asia-mama 10cio
miesięcznej marlenki
 
reklama
Drodzy Rodzice.

Jestem studentką V roku Pedagogiki Medialnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.Piszę pracę magisterską na temat stron internetowych dla kobiet w ciąży i matek. Badam, jacy są odbiorcy tych stron, jakie są ich zainteresowania, potrzeby oraz jaka jest ogólna ocena danych stron.
Na stronie mama_dziecko.w.interia.pl zamieściłam ankietę dotyczącą mojej pracy. Prosiłabym o jej wypełnienie i odesłanie do mnie.
Sama jestem mamą szesnastomiesięcznej Mai i z doświadczenia wiem, jak strony tego typu są przydatne.
Dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc.
 
Piszę pracę magisterską na temat opieki i pielęgnacji niemowląt na tle sytuacji rodzinnej.Przeprowadzam badania za pomocą anonimowych ankiet.Potrzebuję Waszej pomocy!Jeśli któraś z Was miałaby ochotę wypełnić tę ankietę proszę o odp.Ankietę przeslę na aders e-mail.ps. dodam,że ankiety i analiza wyników będą wykorzystane wyłącznie dla potrzeb mojej pracy! Z góry dziękuję!Pozdrawiam-asia-mama marlenki
 
reklama
Do góry