reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie.

Wow Kota, sama jestem ciekawa tej wazektomii. Daj znać. Ja rozważam mirene, mój M. raczej nie będzie taki chętny na zabieg. Zobaczymy, póki co drugi cykl nie stosujemy niczego:szok:
 
reklama
Dziewczyny nie bójcie się moze tak tej wkładki po moim przykładzie...

Ja mam problemy hormonalne, niemal zawsze miałam dłuzszy okres niz moje kolezanki... Tylko zawsze sam się konczył... ( w wieku 16-17 lat, w czasie kiedy nie brałam tabletk anty, miałam okres raz na 4-5 miesięcy i trwał nawet 15-18 dni) Ja mam policystyczne jajniki i stąd moje problemy. Wyleczyć sie z tego nie da, ale da się z tym zyc. Wkładka prawdopodobnie zadziałała jakoś drazniąco przy tych moich długich krwawieniach ze nie mogły ustać i tyle...

Wiecie ze sie leczyłam zeby zajsc w ciąże i bez leczenia mam bardzo nikłe szanse zeby zajsc w ciąże, dlatego w tym miesiącu postanowiłam razem z M oczywiscie ze odstawie tabletki (bo moje libido i zarazem ochota na seks były duzo ponizej zera- co sie wcale M nie podobało)
Stwierdziliśmy razem ze jesli mimo to zajdę w ciąże to potraktujemy To dzieko jak dar od Boga:)

Dodam jeszcze ze moj ginekolog- ordynator jedynej ginekologii, patologii ciązy i położnictwa w Sosnowcu, bardzo dobry lekarz z duzym juz doświadczeniem, powiedział mi ze nie spotkał się z takim przypadkiem jak ja. Nie jest to powód do dumy, ale myśle ze dzięki temu chyba mozecie zakładać spirale i spać spokojnie ;)
 
Milva czekaj czekaj ;P

Dodam jeszcze ze moje PCO odziedziczyłam po matce. Moja mama 4 lata leczyła się zeby zajść w ciąże ze mną, po czym nie stosując całe zycie zadnej antykoncepcji, po 6ciu latach zaszła w ciąże i urodziła moją siostrę.
 
Sosnowiczanka- ja również czekam, aż odwiedzisz wątek na sygnale i pokażesz nam pozytywny test ciążowy :))

Ja niby miałam odstawić tabletki za trzy miesiące, ale kończę to opakowanie i kolejnej recepty nie wykupuję. Chcemy mieć kolejną dzidzie, ale wątpię, aby udało nam się w pierwszym miesiącu po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej.
 
Wow, jak ja Wam zazdroszczę tych planów! Trzymam kciuki za kolejne brzuszki, ale pamiętajcie, że Inka pierwsza w kolejce! :)

Kota, jakbyś kiedyś zmieniła zdanie co do liczby dzieci najwyżej znajdziesz sobie innego "dawcę" :D
 
Ostatnia edycja:
Kota z tego co wiem to wazektomie mozna odwrocic I facet znow bedzie plodny, przynajmniej tu w UK pisza ze mozna.

Ja na 17 grudnia ide na zalozenie spirali. Zobaczymy jak bedzie.
 
reklama
Do góry