reklama

Antykoncepcja po porodzie.

lysa_d

Fanka BB :)
Miasto
Manchester
Rozwiązania
0
Nastazja jeszcze nie wiem, mowila mi pigula ze lepsza jest hormonalna ale chyba wezme bez bo po moich problemach z krzepliwoscia I zatorach to I tak moge tylko progresteron :-/

reklama

Net-ka

Ninkowa Mamusia
Miasto
Mazury
Rozwiązania
0
Dziewczyny rewelacja, cieszę się, że planujecie kolejne maluchy. To cudowne móc sobie pozwolić na kolejnego szkraba... Powodzenia, 3mam kciuki po cichu!

a_gala

Fanka BB :)
Miasto
woj. lubuskie
Rozwiązania
0
Kota - czyli co? już z dziećmi koniec ;-) czy nastawiacie się ewentualnie na 3 dzieciaczka kiedyś tam... (bo podobno ten zabieg można "cofnać")

Nastazja

Mama Adama Łobuza I
Rozwiązania
0
Ojej Kota- mam nadzieję że to tylko groźnie brzmi.. Trzymam kciuki za twojego M. ;-) A drogi taki zabieg??

Ja muszę dzwonić jutro do mojego gina czy on zakłada w ogóle Mirenki.. Jestem już raczej zdecydowana.

kota-behemota

Q & H team
Miasto
śląskie lasy
Rozwiązania
0
Milva, jakbym miała z 5 lat mniej, to chętnie bym trzeciego dziecia nosiła 9 miesięcy w brzuchu, później urodziła itd, ale widzę, że siły już nie te, cierpliwość też na wyczerpaniu. Jedynie wpadka wchodzi w grę ;)

Nastazja, zabieg kosztuje 2 tys., przywrócenie płodności to już luksusowy koszt 12tys i można to zrobić tylko w jednej klinice w PL, w Warszawie.

u mojego M. w pracy dwóch jego kolegów się na wazektomię zdecydowało i są już po zabiegu. pewnie dlatego M. taki chętny, zabieg to nic strasznego, dwa nakłucia i po strachu, jeden z jego kolegów tak się z lekarzem zagadał, że nawet się nie zorientował, że jest już po wszystkim.

kota-behemota

Q & H team
Miasto
śląskie lasy
Rozwiązania
0
Nastazja, nie wiem co mnie tknęło, ale kazałam mu zabieg odwołać w ostatniej chwili!
bo ja jednak chcę jeszcze jedno dziecko za kilka lat, jakoś się z gumkami pomęczymy, a jak skończę karmić Hanię, to pewnie sobie jakiś plaster przykleję..

reklama

Nastazja

Mama Adama Łobuza I
Rozwiązania
0
Ja zrezygnowałam z Mireny póki co, dostałam pare miesięcy temu tabletki jakieś nowe i działały na mnie strasznie. Bardzo źle reaguję na wszystkie pigułki nowej generacji i stąd moje obawy że wydam 1000 zł i będę musiała wyjąć tę spirale. Wróciłam więc do plastrów evra bo oprócz nich i cilestu nie działa na mnie dobrze.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry