reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Atopowe zapalenie skóry - AZS

Squomage,
Dzieki za dobre checi. Rozumiem, ze musisz miec jej zgode. Bede czekac na info.

Pozdrawiam
 
reklama
Witam,
Mam pytanie odnosnie podawania imbirowki malemu dziecku. Mocno sie zastanawiam jak mam to zrobic zeby moja 7m corcia wypila choc 2 lyzki na dzien bo dzis podalam ja do picia mezowi i powiedzial ze jest b. ostra. Moze malemu dziecku daje sie mniej imbiru?

Squomage
Polecilas dobry krem do smarowania z aloesem. Dowiedzialam od sprzedawcy w tej firmie, ze warto tez aby podawac dziecku mineraly w naturalnej formie (oczywiscie rowniez produkowane przez ta sama firme) oraz aby dziecko pilo miazsz z aloesu , ktory ma dzialac na to uczulenie rowniez od srodka organizmu. Zastanawiam sie czy podawalas ten miazsz swojemu dziecku? I czy wogole warto isc ta droga?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Najdziuty gdy bylam nie na pp lekarka kazala aloes dawac do picia ale nie pomogl.Teraz antyalergizujaco dziala cala kuchnia a szczegolnie sok z cytryny dodawany do potraw ma wlasciwosci antyalergizujace.Mineralow tez nie podaja bo maly wszystko wyciaga z jedzenia.
Imbirowke slabsza rob ale latem sie wstrzymaj daj podzialac sloncu.
 
Squomage,
Ok, rozumiem. Teraz mamy chyba jeszcze wiosne wiec do kiedy moge podawac ta imbirowke? W jednejz ksiazek caly rok jest podzielony na pory roku z przerwami miedzy nimi. Moze tym powinnam sie zasugerowac a moze temperatura na zewnatrz?
Mam jeszcze jedno pytanie donosnie kontaktu z mama z Wroclawia, ktora rowniez jest na pp. Wczesniej ci wspominalam, ze nie mam mozliwosci wgrania gg do nasz komputer. Probowalam rozmawiac z adminstratorem ale bez rezultatu. Czy ona zgodzilaby sie podac mi swoj adres e-mailowy?

Pozdrawiam
 
Dziekuje za dobre słowa. Mój synek ma 6miesięcy a od trzeciego ma problemy ze sórą Byłam u alergologa przepisał masci mleko nutramigen(pił bebilon). po paru dniach zeszlo skora była niemal że idealna a ponad tydzien temu wszystko wrociło. byłam z nim w niedziele u alergologa przepisał to samo i kazał wprowadzić djete eliminująćą.
 
reklama
Dziekuje za dobre słowa. Mój synek ma 6miesięcy a od trzeciego ma problemy ze sórą Byłam u alergologa przepisał masci mleko nutramigen(pił bebilon). po paru dniach zeszlo skora była niemal że idealna a ponad tydzien temu wszystko wrociło. byłam z nim w niedziele u alergologa przepisał to samo i kazał wprowadzić djete eliminująćą.

mój Kuba ma atopowe zapalenie skóry i kłopoty z tym związane mam od zawsze i za sobą wiele wizyt u alergologów i dermatologów. W końcu trafiłam do lekarza, który zajął się nami naprawdę z sercem. Wiem, że wiele trzeba czasu i cierpliwości w obserwacji dziecka i konsultować swoje spostrzeżenia z lekarzem, prowadzącym nasze dziecko. Chciałabym Cię zapytać jak alergolog podszedł o pielęgnacji skóry Twojego synka - co Ci poradził i co polecił. Mój lekarz twierdzi, że to ważny element w prowadzeniu dziecka z problemami skórnymi.
 
Do góry