reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Baby ekoszafing w bydgoszczy! :)

reklama
Ja też od dawna, jeszcze zanim Bąka miałam:-D A zainspirowały mnie zielonogórskie szafingi.

anka- spe- wpadniesz?

Myślimy też nad innymi " atrakcjami"- może kącik zabaw dla maluchów i porady psychologa...;-)
 
weekend akurat będę miała wolny, więc jak najbardziej się wybieram ;) w kwestii porad nie pomogę, bo psychologii niestety nie ukończyłam, ale do zabaw jak najbardziej mogę się zaangażować ;) ewentualnie promować pieluszki wielorazowe i ekologiczne domowe szycie ubranek :D
 
Ja jestem psychologiem- także w twej dziedzinie póki co dajemy radę;-) Co do pieluszek wielorazowych- warto zrobić takie spotkanie!:) Świetny pomysł.
 
to co, ogarnąć temat wielorazówek na ten szafing czy lepiej przy innej okazji?

A przy okazji mam nadzieję, że się nie pogniewasz za promowanie tej imprezy? Dałam linka dla naszych Klubów Mam i na mamywsieci.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry