reklama
 1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

  Zamknij powiadomienie

Badania prenatalne - I trymest

Temat na forum 'Lutowe mamy 2019' rozpoczęty przez anaa26, 13 Lipiec 2018.

?

Wykonujesz badania prenatalne I trymestru?

 1. Tak

  94,4%
 2. Nie

  5,6%
 1. anaa26

  anaa26 Zaciekawiona BB

  Kochane,
  wykonujecie? Czy nie? Jakie badania planujecie? Ile płacicie? Gdzie je wykonujecie? Czy lekarz sam Wam je proponował czy prosiliście go o skierowanie? Jaki jest czas oczekiwania? Na którym etapie wieku ciąży wykonujecie dane badanie?
  Niech to będzie nasza skarbnica wiedzy w tym temacie
   
 2. Annna30

  Annna30 Fanka BB :)

  Smutne jest to co napiszę w dalszej rodzinie urodziło się dziecko chore mimo robionych badań prenatalnych u młodych ludzi (z wadą genetyczną, chorobą serca).. Czy dziecko będzie zdrowe dowiadujemy się po urodzeniu. Ja mam dwójkę dzieci i nie robiłam dodatkowych badań- ale jestem jeszcze przed 35 rokiem życia po to już konieczność.
   
 3. reklama
 4. Darsi

  Darsi Fanka BB :)

  No właśnie ale co rozumiemy przez słowa badania prenatalne. Bo jak byłam w pierwszej ciazy to było to właśnie to usg ok 12tc teraz jak czytam to nazywa się to badania genetyczne. W każdym bądź razie ja będę robiła tak jak w poprzedniej ciazy tylko te usg które stwierdza obecność kości nosowej i NT.
   
 5. Lilli1234

  Lilli1234 Fanka BB :)

  Ja właśnie dzisiaj miałam badania prenatalne wszystko w porządku dziecko jak to lekarz powiedział okaz zdrowia wg usg poród koniec stycznia ;) podsyłam zdjęcie 3 d IMG_0937.JPG
   
  • Lubię to Lubię to x 5
  • Kocham to! Kocham to! x 1
  • Lista
 6. Darsi

  Darsi Fanka BB :)

  @Lilli1234 - jaki dzidziolekuwielbiam te usg 3d4d bo tak ślicznie wszystko widać. Cieszę się że dzidziuś zdrowy.
   
 7. gaya11

  gaya11 Fanka BB :)

  Ja też robię , raz ,że mój gin sam mi robi a dwa z racji wieku. W poprz.ciąży też miałam. Samo badanie u mnie około 45 min. dokładnie zbadał młodego, rączki, paluszki, organy ,wymiary no dosłownie wszystko. Dostałam pełen opis, zdjęcia, płytę.Już wtedy w 12 tyg,poznałam płec.
   
 8. anaa26

  anaa26 Zaciekawiona BB

  A czy ktoś z Was robi badania w Poznaniu?
   
 9. Tak ja robię w Poznaniu jestem zapisana na 1 sierpnia
   
 10. reklama
 11. anaa26

  anaa26 Zaciekawiona BB

  Podpowiesz coś więcej ? Gdzie się udajesz, w jakiej cenie itp?
   
 12. Ja mam skierowanie na NFZ Z racji wieku (powyzej 35 ). Moja pani gin poleciła mi Premedicare, drugie miejsce to szpital na Polnej (ale ponoć zdarzają się im wpadki pt. Za późno wysłane wyniki itp.)
   

Poleć forum