reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

Mry cieszę się że u ciebie lepiej. To że masz w sobie więcej spokoju też pomaga. Maluszek też będzie spokojniejszy. Skoro usg wyszło dobrze to po nifty czekamy tylko na potwierdzenie dobrych wyników :)
 
reklama
Mry, nie "gadaj" głupot, po to tu jesteśmy. Nie umiem tak ładnie pisać jak inne, ale wiem, że wszystko będzie dobrze i pisz zawsze i o wszystkim ;)
 
Ja nie robiłam żadnych dodatkowych badań po dokładnym usg które wyszło ok

Mry i bardzo dobrze że napisałaś :) po to forum jest.
Powodzenia w dalszej diagnostyce ale ja wierzę że to tylko formalność i wszystko będzie w porządku
 
Zgadzam sie z tym co napisała Paulina [emoji122]Mry po to tu jesteśmy żeby tez sie wspierać
Czekamy razem z tobą i pisz o wszystkim czasami dobrze sie wygadać
 
Film mi sie urwał i dopiero sie obudziłam :) mry zgadzam sie z koleżankami :) pisz :) warto sie wypisać :) wszystkie na Twoim miejscu zareagowałyby tak samo. Trzymam
Nadal kciuki :)
 
Mry nawet sobie nie myśl, że wprowadziłaś jakiś zamęt czy kogoś wystraszyłaś. Jeżeli ktoś się martwił to tylko o Ciebie i twojego okruszka, od początku macie pod górkę Mry, a maleństwo się nie poddaje. Jest silne... Usg wyszło dobrze więc myślę, że czekamy teraz na dobre wiadomości.
Dużo spokoju dla Ciebie i maluszka ;*
Dobrze, że napisałaś wszystko tutaj bo właśnie po to są takie miejsca. Wszystkie jesteśmy w podobnej sytuacji- oczekujemy maleństwa, które rozwija się w naszych brzuszkach, a my nie mamy zielonego pojęcia co się tam dzieje.. a dzieje się tak wiele ;)
Są więc smutki i radości i obojętnie jak będzie się ktoś czuł, to jesteśmy tutaj po to, żeby chociażby, podtrzymać na duchu ;)
 
Mry daj spokój! Ty sama dawałas tutaj na forum i w prywatnych wiadomościach tyle wsparcia, ze na to samo mozesz liczyć od nas! Nie jesteśmy tutaj tylko po to zeby sie poklepywać po ramieniu i oglądać ciuszki, ale przede wszystkim dlatego ze jesteśmy wszystkie w ciąży i mając podobna sytuacje łatwiej jest o zrozumienie i pocieszenie, bo bardziej rozumie sie co mamusia nosząca pod sercem swoje maleństwo moze przezywać. Dlatego kazda z nas pyta, zastanawia i dzieli sie wątpliwościami zeby dowiedzieć sie czegoś od bardziej doświadczonych mam ;) w kupie siła!!! :*
 
Dobra, już dobra. Teraz przez Was rycze. ❤

Jutro o 10 mam pobranie krwi. Na wynik czeka się 9 dni roboczych.. oczywiście,że musiały wypaść święta w trakcie... no ale trudno. Udało się to szybko umówić i wyniki są szybciej niż myślałam w sumie, wiec nie ma stresu wielkiego.

Dziękuję Wam.
 
reklama
Do góry