reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie na obecność przeciwciał.

Aktualnie jestem na urlopie cały tydzień. Wiec nie wiem co w pracy na ten temat mówią
A kto kierował na wymaz? Z pracy ktoś dał znać czy ktoś inny dzwonił?

Od razu szpital dawał listę osób, których nie mamy dopuścić do pracy i mają przyjechać w 2 wyznaczone dni. Więc nie wiem czy u Was pracodawca ma wgląd w wyniki u nas tak było i stąd dalej info o wymazach.
 
reklama
Od razu szpital dawał listę osób, których nie mamy dopuścić do pracy i mają przyjechać w 2 wyznaczone dni. Więc nie wiem czy u Was pracodawca ma wgląd w wyniki u nas tak było i stąd dalej info o wymazach.
Ok. Dziękuję.
Pozostaje czekać , bo tak na prawdę to nie wiem nawet gdzie dzwonić [emoji1745]
 
@joasiaaa A masz konto na pacjent.gov.pl? Jeśli zostanie na Was nałożona kwarantanna, to będziesz miała tam od razu informację. U mnie Sanepid dzwonił, że nałożył na dzieci kwarantannę 3 dni po jej nałożeniu 🤷‍♀️
Ogólnie to lab od razu wysyła wynik testu pozytywnego do sanepidu - nawet jeśli jest to badanie robione prywatnie.
 
@joasiaaa A masz konto na pacjent.gov.pl? Jeśli zostanie na Was nałożona kwarantanna, to będziesz miała tam od razu informację. U mnie Sanepid dzwonił, że nałożył na dzieci kwarantannę 3 dni po jej nałożeniu [emoji2368]
Ogólnie to lab od razu wysyła wynik testu pozytywnego do sanepidu - nawet jeśli jest to badanie robione prywatnie.
Nie, nie mam. Zaraz to ogarnę [emoji106][emoji106]
 
Już założone [emoji846] na pierwszy rzut oka, nic nie widzę nt nałożonej kwarantanny.
W którym miejscu to się pojawia?
 
reklama
Przeciwciała igg masz wysokie więc zdarzylas już walczyć z chorobą, igm najprawdopodobniej masz malejace bo w przypadku świeżego zakażenia jest dużo wyższe a igg w tym momencie bywa ujemne bo tworzy się dopiero po kilku dniach od zakażenia. Moim zdaniem jesteś conajmniej 10-14 dni po zakażeniu. Nie wiem jak w takim przypadku działa kwarantanna ale z mojej wiedzy wynika że jest w końcowej fazie choroby, najprawdopodobniej nie zarazasz już więc na spokojnie podejdź do sprawy.
Moi rodzice po 2 tygodniach od zarażenia mieli badane przeciwciała i właśnie tak to wyglądało, co kilka dni igg znacznie wzrastało a tym samym igm schodziło na negatywne co oznaczało zakończenie choroby
 
Do góry