reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie na obecność przeciwciał.

joasiaaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Luty 2018
Postów
4 169
Część forumowiczki.
Miałam badanie na obecność przeciwciał na covid. Z ciekawości. Badanie z pracy, robili każdemu.
Czy to oznacza stare zakażenie czy świeże? [emoji15]
Screenshot_20210202-072500~2.jpeg
 
reklama
Świeże. To oznacza, że aktualnie jesteś chora. Czeka Cię izolacja, a Twoich domowników kwarantanna.
Ty 14 dni od dnia testu, a domownicy 14+10 (24 dni) kwarantanny.
 
Świeże. To oznacza, że aktualnie jesteś chora. Czeka Cię izolacja, a Twoich domowników kwarantanna.
Ty 14 dni od dnia testu, a domownicy 14+10 (24 dni) kwarantanny.
Niedawno się zmieniło. 10 dni kwarantanny od pozytywnego wyniku. Domownicy 10+7, czyli łącznie 17 dnia.
 
A czy ilość igm może wskazać na świeże zakażenie bądź końcówkę choroby? Bo wynik nie jest jakiś gigantyczny,
Zastanawiam się gdzie się zaraziłam i kiedy [emoji848]
 
I tak jestem przerażona
To badanie z jakiegoś programu dofinansowań dla zachodniopomorskiego. Dostalam to z pracy.
I teraz nie wiem czy ktoś będzie do nas dzwonil czy jak... Bo niby powinniśmy być skierowani na wymaz ..
 
I tak jestem przerażona
To badanie z jakiegoś programu dofinansowań dla zachodniopomorskiego. Dostalam to z pracy.
I teraz nie wiem czy ktoś będzie do nas dzwonil czy jak... Bo niby powinniśmy być skierowani na wymaz ..

A skąd jesteś? Też jestem z zachodniopomorskiego i też te testy mieliśmy ostatnio w pracy. U nas z pracy od razdu do szpitala kierowali na wymazy właśnie.
 
reklama
A skąd jesteś? Też jestem z zachodniopomorskiego i też te testy mieliśmy ostatnio w pracy. U nas z pracy od razdu do szpitala kierowali na wymazy właśnie.
Aktualnie jestem na urlopie cały tydzień. Wiec nie wiem co w pracy na ten temat mówią
A kto kierował na wymaz? Z pracy ktoś dał znać czy ktoś inny dzwonił?
 
Do góry