reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bajki... Czy wasze dzieci ogladaja bajki...

Tak, u nas też świnka Peppa króluje :) Nie mamy z mężem telewizora, bajki kupujemy na płytach albo oglądamy w internecie. Zresztą przy Łusi (prawie 2 lata) na razie bardziej emocjonujące jest oglądanie zdjęć i obrazków w komputerze. Pozdrawiam, Olga.
 
reklama
U nas faza na Peppę się skończyła, potem była krówka Mela, Lucki Luck i Muminki. Teraz z zaangażowaniem ogląda "Fakina, mamo". Też muszę ograniczać ale za to staram się podrzucać jej inne interesujące zajęcia: turlanie ze mna po łóżku, przygotowywanie herbatki dla lalek, rysowanie, wycinanie, czytanie, lepienie z ciastoliny:tak:
 
moja corcia oglada bajki na dvd typu shrek, epoka lodowcowa ostatno chip i dael zreszta uwielbia bajki o ksiezniczkach disneya w telewizji to fifi i cliforda a tak to przychodzi "mama wlacz shreka" i to ona jak usiadzie to cala godzinna bajke oglada.
a co do swinki Pepy to tez byl taki okres teraz juz nieoglada ale poscieel na allegro musialam zamowic bo ona chciala kolderke peppe
 
Asia też jest fanką świnki Peppy. Tylko zaczęła oglądać odcinki na youtube, gdzie brat świnki nazywał się George . Teraz jak kupujemy gazetki o śwince, to buntuje się gdy czytam że to Jacek. Muszę się pilnować :-)
 
mój Mateusz jest na etapie Boba chodzi tylko i „boba boba boba…” a jak zniszczył płytę to katastrofa była! wiecie dzień bez boba - dniem straconym ;-)
 
Oliwia mam nadzieję ten okres bajkomanii ma już za sobą , ale kiedy nałogowo wrecz oglądała bajki to były to bajki z serii o Babrbie (Barbi jako Księzniczka i żebraczka, Barbi Magia Pegaza, Barbie w dzidku do orzechów itp.).Sama co prawda jej puszczałam b to przeciez bajki nie zawierające przemocy, pięknie pokazane itp. Obecnie moja dama świadomie ogląda tv i z niecierpliwością śledzi losy UliBrzyduli :)Jak to mówi przysłowie, ,,zamienił stryjek siekierke na kijek''? not o cosik podobnego zrobiła moja córcia.
 
Mamy problem...Teletubisie sa na fali od b.dawna,swinka Peppa i Fifi..ogolnie wszystkie bajki z Cbeebees...ilez ja sie nagimnastykuje by sie zajela czyms innym.
 
A ja poszłam w zaparte i wyłączyłam TV :-)
W końcu wszystkie zabawki poszły w ruch :tak: Najgorsze, że ze względu na chorobę siedzimy w domu całymi dniami, ale to kwestia czasu :)
 
reklama
Ja też walcze z mała o TV :dry: Tylko cały czas słyszę "mama włacz baje". Przełacze na coś innego i jęk. Na dzień dziesiejszy uwielbia Noddiego, swinke Peppe, Mała Ksieżniczke no i oczywiscie Epoke Lodowcowa :tak:
 
Do góry