reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Basen

Dołączył(a)
16 Maj 2012
Postów
10
Jak zapatrujecie się na basen dla maluszków? Któraś może już ma jakieś doświadczenia w tym temacie.
Chciałabym się wybrać z Małą, ale nie wiem dokładnie jak i co.
 
reklama
my bylismy z nasza coreczka i wzielismy papmersy przeznaczone do basenu (czyli takie co nie pecznieja w wodzie) ja akurat kupilam firmy huggies,recznik dla maluszka,kostium kapielowy no i tyle,jesli dziecko chodzi to mozna wziasc klapeczki. milej zabawy:)
 
Ja się właśnie wybieram z małą na naukę pływania dla niemowląt .
Na razie oswajamy się z dużą wodą czyli kąpiel bierzemy w dużej wannie .;-):-):-)
 
tez dobry sposob,zeby maluszek sie nie wystraszyl,powoli przyzwyczjac do wiekszej objetosci wody,chociaz nie da sie tego porownac z basenem. Nadii akurat nie przerazil ogrom wody i powierzchni,bawila sie az szkoda bylo wracac
 
Myśmy dziś były pierwszy raz. Pielucha nie nasiaka woda ale przed samym wejściem do wody obsiusiala mnie i polecialo po mnie czyli te pampki nie są takie extra też huggiesy kupiłam . Była zaciekawiona i zasnela już w trakcie ubierania i tak przez 2 godziny w nosidelku. Szok. Fajna sprawa żeby tylko jakiegoś instruktora dorwac bo inne maluch zanurzaly się a moja nie bo nie umiem jej przygotować.
 
Witam, my w sobotę byliśmy pierwszy raz i było super. Te pampersy służą tylko do zatrzymania czegoś grubszego, nie chłoną wilgoci. Trzeba pamiętać także o kosmetykach dla dziecka, żeby go dokładnie umyć po pływaniu. Warto także mieć o jeden ręcznik więcej gdyby trzeba było wyjść z bobasem na chwilę i go np nakarmić czy uspokoić a do wyjścia do domu mieć jednak suchy.
 
reklama
To ja też coś wrzucę z basenu .
 

Załączniki

  • 20130303_112223.jpg
    20130303_112223.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 114
  • 20130303_112207.jpg
    20130303_112207.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 115
  • 20130303_110407.jpg
    20130303_110407.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 108
  • P1110259.jpg
    P1110259.jpg
    42,9 KB · Wyświetleń: 117
  • P1110250.jpg
    P1110250.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 124
Do góry