reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta <1,1 mIU/ ml

Dołączył(a)
5 Marzec 2019
Postów
14
Miasto
Poznań
Witam :).
Dzisiaj dostałam wyniki bety hcg. = Troszkę nie rozumiem, dlaczego wynik nie wyszedł tak jak kilka miesięcy temu (W głowie siedzą mi 3 pytania:
Czy mogło dojść do mikroporonienia ?
Czy naturalnie poziom hcg w organizmie waha się?
Czy jest możliwość, że w 35 dc- 4 dni spóźnienia @ (17 dni od stosunku ) poziom jest tak niski i dopiero będzie rósł?

Według norm
Pozdrawiam:)
 
reklama
Rozwiązanie
Miałam taką samą w dniu spodziewanej @ gdzie test był też negatywny a ja czułam że udało się. Miałam rację maluch ma już 3 mies 😉 a ciąża była po prostu młodsza.

Ty tak miałaś w dniu spodziewanej @, autorka jest 4 dni po terminie, dodatkowo 17 dni od stosunku, na pewno by wyszła beta, gdyby była w ciąży.
Witam :).
Dzisiaj dostałam wyniki bety hcg. = Troszkę nie rozumiem, dlaczego wynik nie wyszedł tak jak kilka miesięcy temu (W głowie siedzą mi 3 pytania:
Czy mogło dojść do mikroporonienia ?
Czy naturalnie poziom hcg w organizmie waha się?
Czy jest możliwość, że w 35 dc- 4 dni spóźnienia @ (17 dni od stosunku ) poziom jest tak niski i dopiero będzie rósł?

Według norm
Pozdrawiam:)
Wynik nigdy nie będzie taki sam.
1. Wątpię
2. Nie wiem czy naturalnie się waha, wiem że na pewno mogą być małe różnice przy pomiarze.
3. Raczej nie. Nawet jeżeli licząc, ze owulacje mogłabyś mieć jeszcze 4-5 dni po stosunku i doszłoby do zapłodnienia to już na tym etapie beta powinna być >5.
 
reklama
Miałam taką samą w dniu spodziewanej @ gdzie test był też negatywny a ja czułam że udało się. Miałam rację maluch ma już 3 mies 😉 a ciąża była po prostu młodsza.

Ty tak miałaś w dniu spodziewanej @, autorka jest 4 dni po terminie, dodatkowo 17 dni od stosunku, na pewno by wyszła beta, gdyby była w ciąży.
 
Rozwiązanie
Do góry