reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

beta 26 tys, brak zarodka

reklama
Dziewczyny! Byłam u lekarza - 7t 3 d. Jest zarodek 1.3 cm i pięknie.bijace serduszko 154 uderzenia / min. Także jak widać jednak była różnica sprzętu. Skoro lekarz tydzień temu przy becie 26 tys nie widział zarodka 😊
Dziewczyny, które mnie straszyły pozdrawiam, a jedna jedyną która dała nadzieję sciskam! Buziaki
 
Dziewczyny! Byłam u lekarza - 7t 3 d. Jest zarodek 1.3 cm i pięknie.bijace serduszko 154 uderzenia / min. Także jak widać jednak była różnica sprzętu. Skoro lekarz tydzień temu przy becie 26 tys nie widział zarodka 😊
Dziewczyny, które mnie straszyły pozdrawiam, a jedna jedyną która dała nadzieję sciskam! Buziaki
Gratuluję ❤️❤️ nudnej ciąży kochana i szczęśliwego rozwiązania 🥰
 
Dziewczyny! Byłam u lekarza - 7t 3 d. Jest zarodek 1.3 cm i pięknie.bijace serduszko 154 uderzenia / min. Także jak widać jednak była różnica sprzętu. Skoro lekarz tydzień temu przy becie 26 tys nie widział zarodka 😊
Dziewczyny, które mnie straszyły pozdrawiam, a jedna jedyną która dała nadzieję sciskam! Buziaki
Ja ostatnia wizyta w pon 03.01 lekarz potwierdził pusty pęcherzyk bez ciałka żółtego nawet a wdł pomiaru 7+2dni. Dziś odebrałam pierwszy wynik z bety z dnia 05.01 wynik 21855,0 muszę czekać do pon żeby sprawdzić wzrost. Ale lekarz jednoznacznie powiedział że już nic się nie zmieni. Powiedział że w poniedziałek na wizycie zadecydujemy co dalej.
 
Do góry