reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta Hcg 5dpo

Marszala

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2023
Postów
30
Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy
13 grudnia straciłam ciąże w 8 tygodniu
12 stycznia pierwsza miesiączka po poronieniu , równo w 14 dniu cyklu owulacja ( byłam na wizycie u gina potwierdził pęcherzyk grafa 29mm gotowy do pęknięcia ) Cykle mam 28 dniowe
Przytulanko było 4 dni przed i 3 dni po owulacji ponieważ chcieliśmy zaczekać chwile przed kolejna ciąża .
Dziś 19dc , objawy jak w poprzedniej ciąży ( mdłości czułość na wszelkie zapachy ból w podbrzuszu wzdęcia i parcie na pęcherz )w ktorej testy pozytywne były już 5 dni przed miesiączka , test strumieniowy z cieniem kreski a beta z dziś z krwi to 3,69
Czy to możliwe zeby tak szybko zaczęła sie wytwarzać ? Zazwyczaj gdy ciąży nie było wynik był mniejszy niż 0,1 ….
Bede wdzięczna za opinie z Waszych doświadczeń
P.s. Mam nadzieje ze wszystko w miarę logicznie opisałam bo trzęsę się wewnętrznie jak galareta 😅
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy
13 grudnia straciłam ciąże w 8 tygodniu
12 stycznia pierwsza miesiączka po poronieniu , równo w 14 dniu cyklu owulacja ( byłam na wizycie u gina potwierdził pęcherzyk grafa 29mm gotowy do pęknięcia ) Cykle mam 28 dniowe
Przytulanko było 4 dni przed i 3 dni po owulacji ponieważ chcieliśmy zaczekać chwile przed kolejna ciąża .
Dziś 19dc , objawy jak w poprzedniej ciąży ( mdłości czułość na wszelkie zapachy ból w podbrzuszu wzdęcia i parcie na pęcherz )w ktorej testy pozytywne były już 5 dni przed miesiączka , test strumieniowy z cieniem kreski a beta z dziś z krwi to 3,69
Czy to możliwe zeby tak szybko zaczęła sie wytwarzać ? Zazwyczaj gdy ciąży nie było wynik był mniejszy niż 0,1 ….
Bede wdzięczna za opinie z Waszych doświadczeń
P.s. Mam nadzieje ze wszystko w miarę logicznie opisałam bo trzęsę się wewnętrznie jak galareta 😅
Poczekalabym z 2 dni I powtorzyla bete . Wynik powyzej 5 potwierdza ciaze
 
Beta poniżej 5 oznacza brak ciąży. Więc jak test mógł wyjść pozytywny, skoro beta jest negatywna?
Test miałam o czułości 10 jednostek , wiec przy prawie połowie wyszła blada kreska , poza tym beta bliska 4 a próg ciążowy w lab 5 to nie taki negatywny ( coś chyba się dzieje ) tylko mam wrażenie ze o wiele za szybko stad moje pytanie
 
Test miałam o czułości 10 jednostek , wiec przy prawie połowie wyszła blada kreska , poza tym beta bliska 4 a próg ciążowy w lab 5 to nie taki negatywny ( coś chyba się dzieje ) tylko mam wrażenie ze o wiele za szybko stad moje pytanie
Jak ? Jesli w moczu wychodzi pozniej beta niz we krwi . Jak we krwi jest 3 cos to jak plytkowy o czulosci 10 mogl wyjsc pozytywnie ?
 
Poczekalabym z 2 dni I powtorzyla bete . Wynik powyzej 5 potwierdza ciaze
Zastanawiam się czy nie było podwójnej owulacji może jeden pęcherzyk pękł dzień czy dwa przed tym który widziałam u ginekologa ( czytałam ze to możliwe szczególnie po poronieniu ) co wskazywało by na 7dpo a nie 5dpo … to czekanie na powtórkę bety to tortury 😞
 
Test miałam o czułości 10 jednostek , wiec przy prawie połowie wyszła blada kreska , poza tym beta bliska 4 a próg ciążowy w lab 5 to nie taki negatywny ( coś chyba się dzieje ) tylko mam wrażenie ze o wiele za szybko stad moje pytanie

Nie wiem czy cos sie dzieje czy tez sie nie dzieje, lecz ja bym powtórzyła bete.
 
Test miałam o czułości 10 jednostek , wiec przy prawie połowie wyszła blada kreska , poza tym beta bliska 4 a próg ciążowy w lab 5 to nie taki negatywny ( coś chyba się dzieje ) tylko mam wrażenie ze o wiele za szybko stad moje pytanie
Ale Twoja beta jest negatywna. A objawy przy negatywnej becie nie są możliwe. Test też nie mógł wyjść pozytywny przy negatywnej becie. Test możliwe że jest fałszywie dodatki. Dziewczyny na forum pisały, że jest ich jakiś wysyp.
 
reklama
reklama

Podobne tematy

Do góry