reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG a pęcherzyk ciążowy

wis2

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Listopad 2022
Postów
30
Cześć, w sobotę powinnam dostać okres czyli 29.04, ostatnia miesiączka rozpoczęła się 2.04 zrobiłam kilka testów wyszły pozytywne, zrobiłam betę dziś czyli 3 dzień spóźnienia miesiączki i wynik to 289,65, progesteron 28,02, dziś też miałam wizytę i lekarz powiedział że nic nie widzi i że może za dwa tygodnie będzie coś widać i mam przyjść, przepisał mi duphaston, acard i nospe. Trochę się martwię że jednak się nie udało, czy to zły znak ? Tak bardzo się cieszyłam, że się udało a tu znów coś...
 
reklama
Ale co ma być tym złym znakiem? Beta i progesteron super.
Lekarz nie mógł nic zobaczyć na USG, dlatego na USG powinno się pójść ok 6-7tc.
A jakiego powodu lekarz przypisał te leki?
 
Ale co ma być tym złym znakiem? Beta i progesteron super.
Lekarz nie mógł nic zobaczyć na USG, dlatego na USG powinno się pójść ok 6-7tc.
A jakiego powodu lekarz przypisał te leki?
Nie wiem, po prostu kazał brać :/
 
Ale co ma być tym złym znakiem? Beta i progesteron super.
Lekarz nie mógł nic zobaczyć na USG, dlatego na USG powinno się pójść ok 6-7tc.
A jakiego powodu lekarz przypisał te leki?
Już wcześniej brałam duphaston podczas starań, może dlatego. Nie wiem
 
Ja bym to skonsultowała z innym lekarzem. Moim zdaniem nic z tego napisałaś nie wskazuje na konieczność brania tych leków.

PS. Oczywiście przed konsultacją nie odstawiaj leków. Może jest coś o czym lekarz nie powiedział.
 
Ja bym to skonsultowała z innym lekarzem. Moim zdaniem nic z tego napisałaś nie wskazuje na konieczność brania tych leków.

PS. Oczywiście przed konsultacją nie odstawiaj leków. Może jest coś o czym lekarz nie powiedział.
Może chodzi o endometrium, niby mówił że 14,5 w tej chwili
 
Ale to nie są leki na endometrium. Niemniej nic się nie musisz na razie martwić, bo na tym etapie wszystko wygląda jak najbardziej w porządku. Wyczekując kolejnej wizyty, spróbuj zająć sobie czymś głowę, by za dużo się nie zastanawiać.
 
Ale to nie są leki na endometrium. Niemniej nic się nie musisz na razie martwić, bo na tym etapie wszystko wygląda jak najbardziej w porządku. Wyczekując kolejnej wizyty, spróbuj zająć sobie czymś głowę, by za dużo się nie zastanawiać.
Zastanawiam się jedynie czy powtórzyć dla własnego spokoju Betę za dwa dni
 
reklama
Do góry