reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Beta hcg.. wczesna ciąża. Pomocy

Iza_123

Początkująca w BB
Trzymam kciuki👍😉 jeżeli wczoraj byłaś, dziś też może jeszcze nie być widać. Ale wartości bety są różne dla różnych kobiet, więc może u Ciebie będzie wysoka jak się zarodek pokaże. Marne pocieszenie, ale i tak trzeba czekać bo się nic nie zrobi :( ew. Duphaston czy luteina dopochwowo może zalecić lekarz lub inne potrzebne leki
Biore luteine od początku jak się dowiedziałam że jestem w ciąży. Witsminy dla kobiet w ciąży tez. Lekarz kazal czekać ale Idę dzis do innego i zobaczę czy powie to samo albo może ma lepsze usg. Wychodzę z siebie juz :( jest mi przykro i sie boje :(

reklama

Martynka90

Fanka BB :)
Biore luteine od początku jak się dowiedziałam że jestem w ciąży. Witsminy dla kobiet w ciąży tez. Lekarz kazal czekać ale Idę dzis do innego i zobaczę czy powie to samo albo może ma lepsze usg. Wychodzę z siebie juz :( jest mi przykro i sie boje :(
Niestety Cię nie pociesze, bo sama umierałam ze stresu. Ale trzymam kciuki❤️

AnetaManiak

Hej i wiesz już coś?

Iza_123

Początkująca w BB
Hej i wiesz już coś?
Hej.. lekarz stwierdził że nie mam się martwić.. on uwaza ze to wczesna ciąża. Beta hcg robiłam w dwóch miejscach i są inne widełki wiec w czwartek mam zrobić w tym samym miejscu i w piątek na kontrolę. Prawdopodobnie bliźniaki bo dwa pęcherzyki żółtkowe 🙈🙈 ale jeszcze zarodka nie widzial. Podejrzewal w którym miejscu moze byc ale kazal czekać cierpliwie i sie nie martwić :) także uspokoil mnie No i usg całkiem inne. Wyraźne. Także czekam i sie nie stresuje :) co będzie to będzie a jestem dobrej myśli :)

Iza_123

Początkująca w BB
I jak tam? Wyjaśniło się coś w piątek? Mam nadzieję że wszystko ok.
Ciaza umarła. Jeden lekarz twierdzi ze byl zarodek ale już go nie widzi a drugi ze puste jajo płodowe. Czekam aż poronie. Ale we wtorek środę ide na oddzial do szpitala. Bo od czwartku nic się nie dzieje :( jest mi źle i jestem zalamana :( :(

izzy_j

Ciaza umarła. Jeden lekarz twierdzi ze byl zarodek ale już go nie widzi a drugi ze puste jajo płodowe. Czekam aż poronie. Ale we wtorek środę ide na oddzial do szpitala. Bo od czwartku nic się nie dzieje :( jest mi źle i jestem zalamana :( :(
Bardzo mi przykro :( Ja przeszłam poronienie pod koniec zeszłego roku także wiem co czujesz. Mama nadzieję że szybko dojdziesz do siebie. Pozdrawiam ciepło.

reklama

jasani

No niestety wszystko na to wskazywało. Przykro mi bardzo.

Do góry