reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Dołączył(a)
18 Marzec 2021
Postów
13
Witam może ktoś mi pomoże , okres mi się spóźnia 4 dni , zawsze miałam regularny , nie stosuje antykoncepcji ani mój partner . Zrobiłam 2 testy ciążowe przedwczoraj i wyszły pozytywne . Wczoraj zrobiłam bete z krwi i wyszło mi 0.200 zgłupiałam .. mogłam zajść w ciążę 4-5 tygodni temu . Choruje na zespół jajników policystycznych . Objawy które zauważyłam : zawroty głowę czasem mdłości , pracuje w miejscu gdzie są dość śmierdzące zapachy , spóźniony okres , zmęczenie . Do ginekologa oczywiście się umówiłam wizyta dopiero za 3 tyg , jak myślicie ?
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-03-17-16-44-14-061_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-03-17-16-44-14-061_com.miui.gallery.jpg
    282,1 KB · Wyświetleń: 326
  • Screenshot_2021-03-16-20-35-53-467_com.facebook.orca.jpg
    Screenshot_2021-03-16-20-35-53-467_com.facebook.orca.jpg
    173,4 KB · Wyświetleń: 248
reklama
Z badania krwi wychodzi ze nie jesteś w ciąży, a co do testów to jeden na pewno jest zalany a drugi to wątpliwą sprawa, można się doszukiwać ale ja bym raczej się skłaniała ze to fabryczna kreska.
Jeżeli dalej nie masz okresu idź do lekarza, wiem że przy policystycznych jajnikach zdarzają się większe przerwy między miesiączkami. Pozdrawiam
 
Potrzebuję pomocy jestem nowa czy któraś zerknie na moje wyniki i powie mi który to tydz ciąży 🤦‍♀️ b oja tego nie rozumie wgl :(
 

Załączniki

  • Screenshot_20210401_193633.jpg
    Screenshot_20210401_193633.jpg
    57,7 KB · Wyświetleń: 246
Potrzebuję pomocy jestem nowa czy któraś zerknie na moje wyniki i powie mi który to tydz ciąży 🤦‍♀️ b oja tego nie rozumie wgl :(
Tygodnia ciąży nie wyznaczasz z wyniku bety. Ponieważ widełki są dosyć szerokie spa różnych tygodni. Wiek ciąży liczysz od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Jeżeli natomiast owulacja się przesunęła, to w czasie wizyty u ginekologa ten termin Ostanie skorygowanych na podstawie obrazu USG.
 
Ostatnia miesiączkę miałam 12 lutego mój cykl to 33dni spóźnia mi się 15dni testy dwa pozytywne i wczoraj jakby negatywny ale cień drugiej kreski był więc stwierdzialsm ze zrobię hcg
 
A czy te badanie wykazuje ciąże w 100%? Że w niej jestem bo już nieiem co myśleć bo 2 pozytywne 1 negatywny i klebeek nerwow że mnie :(
 
Wychodzi prawie 7 tydzień om. Umów się do lekarza, powinno być już widać serduszko. Przy takich wartościach nie ma co powtarzać bety, bo i tak nie sprawdzisz czy przyrost prawidłowy, bo przy takich wartościach beta zwalnia.

Tak czy inaczej beta wysoka, więc ciąża jest. 🙂
 
A czy te badanie wykazuje ciąże w 100%? Że w niej jestem bo już nieiem co myśleć bo 2 pozytywne 1 negatywny i klebeek nerwow że mnie :(
Tak taka beta to na pewno ciąża 🙂 powyżej 10 tyś powinno być już widać serduszko. Być może ten ostatni test był wadliwy. Nie denerwuj się tylko na spokojnie umów do ginekologa. Powodzenia! 🙂
 
reklama
A czy te badanie wykazuje ciąże w 100%? Że w niej jestem bo już nieiem co myśleć bo 2 pozytywne 1 negatywny i klebeek nerwow że mnie :(
Tak, to bardzo wysoki wynik. Umów się szybko do ginekologa najlepiej z USG. Zwlekając możesz przegapić 10tc i nie dostaniesz becikowego po porodzie. A kiedy miałaś ostatnia miesiączkę? Usuń zdjęcie z wynikiem, bo jest tam Twoje nazwisko i PESEL.
 
Do góry