reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

st0krotka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2021
Postów
37
Hej dziewczyny. Dziś zrobiłam betę i wyszła <0,200. To 20 dzień po stosunku, najprawdopodobniej w trakcie owulacji. Jak myślicie, nic z tego czy spróbować pójść jeszcze raz?
 
reklama
Hej dziewczyny. Dziś zrobiłam betę i wyszła <0,200. To 20 dzień po stosunku, najprawdopodobniej w trakcie owulacji. Jak myślicie, nic z tego czy spróbować pójść jeszcze raz?
Jeżeli owulacja była 20 dni temu to beta wiarygodna.

Jak wyznaczyłaś dzień owu? Robiłaś testy? Mierzysz temperaturę? Badałaś progesteron?
 
sluz, temperatura i bol jajnika
Jeżeli prawidłowo mierzysz temperaturę, to raczej wiesz kiedy była owulacja. A to z kolei świadczy o tym, że niestety cykl nieudany. Beta potwierdzi ciążę 14-15 dni po owulacji, a w niektórych przypadkach wcześniej (implantacja może mieć miejsce 6-12 dpo).

W Twoim wypadku od owulacji minęło 20 dni, a prawidłowa faza lutealna trwa 10-16. Jeżeli zawsze masz tak długą fazę to zgłoś się do ginekologa, bo za długa faza poowulacyjna utrudnia zajście w ciążę.
 
Jeżeli prawidłowo mierzysz temperaturę, to raczej wiesz kiedy była owulacja. A to z kolei świadczy o tym, że niestety cykl nieudany. Beta potwierdzi ciążę 14-15 dni po owulacji, a w niektórych przypadkach wcześniej (implantacja może mieć miejsce 6-12 dpo).

W Twoim wypadku od owulacji minęło 20 dni, a prawidłowa faza lutealna trwa 10-16. Jeżeli zawsze masz tak długą fazę to zgłoś się do ginekologa, bo za długa faza poowulacyjna utrudnia zajście w ciążę.
Wlasnie przed chwila zaczelo sie plamienie wiec witam okres:( Ale dziekuje bardzo, jestem pod opieka ginekologa.
 
Do góry