reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta Hcg

Co za czasy 🙉 wychodzisz od lekarza z bombą pt. brak bicia serca i o nic nie dopytujesz, tylko oczekujesz pomocy na forum w internecie? Sorry nie pojmuję tego…

Ja bym pojechała do szpitala na IP. Od ręki zrobią Ci USG i betę na cito, jak powiesz, że lekarz w niemal 9tc nie widział bijącego serduszka.
Trzymam kciuki 🤞
 
reklama
Co za czasy 🙉 wychodzisz od lekarza z bombą pt. brak bicia serca i o nic nie dopytujesz, tylko oczekujesz pomocy na forum w internecie? Sorry nie pojmuję tego…

Ja bym pojechała do szpitala na IP. Od ręki zrobią Ci USG i betę na cito, jak powiesz, że lekarz w niemal 9tc nie widział bijącego serduszka.
Trzymam kciuki 🤞
Ja w poprzedniej poronionej ciąży jak usłyszałam że ciąża 8+2 nie ma akcji serca przeczołgałam się przez 2 prywatnych lekarzy w ostępie kilku godzin a na koniec pojechałam na IP do położniczego z bardzo nowoczesnym sprzętem do usg i tam niestety już doktor nie pozostawiła mi żadnych złudzeń. Ale ja zadawałam miliony pytań. A tu kobitka pieprzy tylko o becie🤦‍♀️nie slucha co jej radzą inne forumowiczki to jest dla mnie nie zrozumiałe.
To albo chcesz porady i się do niej stosujesz albo o nią nie proś skoro ją zlewasz.
Tu przez szkiełko nikt cie nie zbada,ani żadna nie ma szklanej kuli aby powróżyć.
Boszzzz mam nadzieję że to troll.
 
Brzmisz trochę jak taka dziewczyna co tu już była, ale nie pamiętam teraz jej imienia.
No generalnie beta Ci nic nie powie, chyba że lekarz chce sobie zobaczyć czy spada ale w sumie nikomu to niepotrzebne.
Jeżeli faktycznie ciąża jest 8/9tc to od dawna powinna być akcja serca. O tym jak interpretować USG wczesnej ciąży jest całkiem spoko wpis mamyginekolog -> Link do: Mamaginekolog

Jeżeli nie stać Cię na porządną wizytę u lekarza to nie bardzo wiem jak chcesz utrzymać dziecko, ale skoro już się mleko rozlało to faktycznie najlepsza opcja to izba przyjęć szpitala położniczego. Tam na NFZ zrobią Ci betę, USG i jeżeli faktycznie nie ma akcji serca zdecydują co dalej. A nie są to przelewki bo zbyt długie czekanie na samoistne poronienie grozi po prostu Twoją śmiercią
 
reklama
Witam mam pytanie jestem po 2 poronieniach teraz wyszedł mi test pozytywny zrobilam beta HCG 05.07 i wynik to 57276,00 powtórzyła 08.07 i wynik mam 73317,00 czy mam się czym martwić . wspólne ze przy po poprzednich poronieniach beta HCG miałam zaledwie 8 tys . a wizytę mam dopiero 20 lipca
Witaj :) gratuluję
 
Ostatnia edycja:
Do góry