reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta

Cześć nie mam okresu już parę dni. Taki test wyszedł. Boli mnie brzuch jak na okres. Zrobiłam dziś betę będzie po południu wynik. Boje się by to nie była ciąża biochemiczna lub pusty pęcherzyk ciążowy. Przeżyłam już to. Miałyście takie jasne drugie kreseczki i było ok z ciąża?
Ponoć puste jajo zdarza się zazwyczaj max 1x w życiu, drugie puste jest relatywnie rzadko...
Też przeszłam puste i ciążę biochemiczna... I na końcu ciążę pozamaciczną...
A teraz jestem w ciąży zdecydowanie póki co rozwijającej się prawidłowo. Tp na dzień dziecka
 
reklama
Ponoć puste jajo zdarza się zazwyczaj max 1x w życiu, drugie puste jest relatywnie rzadko...
Też przeszłam puste i ciążę biochemiczna... I na końcu ciążę pozamaciczną...
A teraz jestem w ciąży zdecydowanie póki co rozwijającej się prawidłowo. Tp na dzień dziecka
Nie do końca max 1. Jest po dwóch pustych jajach i na oddziale było pełno dziewczyn, po 3, 4 razie. Po prostu często dochodzi do wydalenia na bardzo wczesnym etapie i większość kobiet traktuje to jako kolejną miesiączkę
 
Nie do końca max 1. Jest po dwóch pustych jajach i na oddziale było pełno dziewczyn, po 3, 4 razie. Po prostu często dochodzi do wydalenia na bardzo wczesnym etapie i większość kobiet traktuje to jako kolejną miesiączkę
Mi tak powiedział lekarz... Może to kwestia jakiś wad/uwarunkowań... I wtedy może się zdarzyć częściej?
 
Wyszła mi beta 135. Czyli 2lub 3 tydz a okres miałam 26 stycznia pierwszy dzień. Z kalkulatora wychodzi 4tydz i 5dni a z bety 3tydz.Myslicie że jest ok.? Może się owulacja przesunąć.
 
Wyszła mi beta 135. Czyli 2lub 3 tydz a okres miałam 26 stycznia pierwszy dzień. Z kalkulatora wychodzi 4tydz i 5dni a z bety 3tydz.Myslicie że jest ok.? Może się owulacja przesunąć.
Od ostatniej miesiaczki liczy się wiek ciazy a nie bety. To Twoja pierwsza beta? Jak tak to po 48h zrob przyrost.
 
Wyszła mi beta 135. Czyli 2lub 3 tydz a okres miałam 26 stycznia pierwszy dzień. Z kalkulatora wychodzi 4tydz i 5dni a z bety 3tydz.Myslicie że jest ok.? Może się owulacja przesunąć.

Jeden wynik bety nic nie powie, szczególnie jak nie wiesz kiedy była owulacja. Zrób po 48h przyrost i wtedy sprawdź czy jest min. 66%

Jasne, że owulacja może się przesunąć. Pytanie czy miewasz bardzo nieregularne cykle?
 
Miewam co 21dni i raz zdarzyło się co 26dni.

Jeżeli masz tak krótkie cykle tj. 21 dniowe, to powinnaś mieć termin na koniec października z OM (26.10), a więc byłby to już 5/6tc i niestety, ale tak niska beta na tym etapie wygląda raczej źle. Natomiast może akurat w tym cyklu owulacja była bardzo późna i tak naprawdę to 4tc. Musisz zdecydowanie zrobić przyrost bo on coś powie, na lekarza i usg jest za wcześnie

U mnie taka beta była ok 16dni po owulacji
 
reklama
Do góry