reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta

reklama
A faktycznie - źle spojrzałam. Co nie zmienia faktu, że przyrost jest za mały...
A o których godzinach badania robiłaś? Minęło ok 24h pomiędzy badaniami?
 
Cześć nie mam okresu już parę dni. Taki test wyszedł. Boli mnie brzuch jak na okres. Zrobiłam dziś betę będzie po południu wynik. Boje się by to nie była ciąża biochemiczna lub pusty pęcherzyk ciążowy. Przeżyłam już to. Miałyście takie jasne drugie kreseczki i było ok z ciąża?
Jasność kreski nie mowi o tym, czy ciąża rozwija się prawidłowo 🙂
 
Witam
28.02 beta wynik 80
Dziś 01.03 wynik bety 86.6
Co to oznacza czy się udało?
jestem po zastrzykach w brzuch wczorajsza beta miała wyjść pozytywnie jeżeli będzie przyrost to ciąża. Ale czy to ok? Czy to ciąża nie chce się za wcześnie cieszyć
Ciąża jest,ale przyrost jest prawie żaden. Nawet biorąc pod uwagę,że minęło dopiero 24 h. Także ostrożnie z radością. Trochę wygląda to na biochemiczna.
 
reklama
Do góry