reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta

Tykaweronika

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Kwiecień 2021
Postów
208
Witam
28.02 beta wynik 80
Dziś 01.03 wynik bety 86.6
Co to oznacza czy się udało?
jestem po zastrzykach w brzuch wczorajsza beta miała wyjść pozytywnie jeżeli będzie przyrost to ciąża. Ale czy to ok? Czy to ciąża nie chce się za wcześnie cieszyć
 
reklama
Witam
28.02 beta wynik 80
Dziś 01.03 wynik bety 86.6
Co to oznacza czy się udało?
jestem po zastrzykach w brzuch wczorajsza beta miała wyjść pozytywnie jeżeli będzie przyrost to ciąża. Ale czy to ok? Czy to ciąża nie chce się za wcześnie cieszyć
Przyrost sprawdza się po 48h wiec chyba za szybko zrobiłaś druga żeby wiedzieć czy przyrost jest prawidłowy
 
Cześć nie mam okresu już parę dni. Taki test wyszedł. Boli mnie brzuch jak na okres. Zrobiłam dziś betę będzie po południu wynik. Boje się by to nie była ciąża biochemiczna lub pusty pęcherzyk ciążowy. Przeżyłam już to. Miałyście takie jasne drugie kreseczki i było ok z ciąża?
 

Załączniki

  • IMG_20220301_065622.jpg
    IMG_20220301_065622.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 179
Robiłam dziś test jasna kreska. Miałyście tak i było wszystko ok. Jestem po ciąży biochemicznej i po poronieniu.
 

Załączniki

  • IMG_20220301_065636.jpg
    IMG_20220301_065636.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 144
Zrób jutro, to będziemy stanie wiecej powiedzieć ;) bo po dzisiejszej becie niewiele mozemy powiedzieć..
 
reklama
@Tykaweronika Ja chyba niestety nie pocieszę, ale moim zdaniem to nie idzie w dobrym kierunku. Beta po 72h powinna wzrosnąć o min 114%. U Ciebie wzrostu praktycznie nie ma :( Jeśli nie ma pomyłki labu, to moim zdaniem dobrze się to nie skończy.
 
Do góry