reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezwodzie

Oliwia1991

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2021
Postów
24
Kochani w 20tc pękł pęcherz płodowy, od 14 dni jestem w szpitalu 😭 wody dalej są sączą 😭 nie wiem co dalej myśleć 💔
 
reklama
Kochana 😔 bardzo mi przykro z powodu tego co się stało. Mam nadzieję, że wytrzymacie jak najdłużej w dwupaku. Co mówią lekarze?? Leżałam na patologii ciąży z dziewczyną w ciąży bliźniaczej, która spędziła 4 miesiące w szpitalu po pęknięciu z jednego pęcherza . Wytrzymali do 31 tygodnia i przez cięcie urodziła dwoje piękne córeczki, które super się rozwijają. Jesteś w dobrych rękach i napewno lekarze zrobią wszystko co w ich mocy, aby uratować Twoje maleństwo. Trzymam z całych sił kciuki za Was. Dużo zdrówka i spokoju, w tym ciężkim czasie. Co mówią lekarze? Ile waży maluszek?
 
Kochana 😔 bardzo mi przykro z powodu tego co się stało. Mam nadzieję, że wytrzymacie jak najdłużej w dwupaku. Co mówią lekarze?? Leżałam na patologii ciąży z dziewczyną w ciąży bliźniaczej, która spędziła 4 miesiące w szpitalu po pęknięciu z jednego pęcherza . Wytrzymali do 31 tygodnia i przez cięcie urodziła dwoje piękne córeczki, które super się rozwijają. Jesteś w dobrych rękach i napewno lekarze zrobią wszystko co w ich mocy, aby uratować Twoje maleństwo. Trzymam z całych sił kciuki za Was. Dużo zdrówka i spokoju, w tym ciężkim czasie. Co mówią lekarze? Ile waży maluszek?
 
Ordynator mówi ze wytrzymamy nawet do 28tc, jeżeli się pojawi infekcja to już koniec 😭 4 dni temu 400 gram ❤️ Teraz pewnie już więcej:)
Skurcze pewnie mogą przyjść w każdej chwili.
 
Ordynator mówi ze wytrzymamy nawet do 28tc, jeżeli się pojawi infekcja to już koniec 😭 4 dni temu 400 gram ❤️ Teraz pewnie już więcej:)
Skurcze pewnie mogą przyjść w każdej chwili.
Och kochana współczuję😢 Ja mam małowodzie i zalecenie picia dużej ilości wody.Jeszcze mam tego cholernego covida i od 5 dni na izolacji więc ominie mnie ważna wizyta i nie wiem co dalej z tymi wodami płodowymi. Jestem 28 tygodniu na ostatniej wizycie gdzie miałam wykonywane również echo serduszka (mały ma ubytek w przegrodzie) byłam w 25 tygodniu.
A mówili Ci coś o uzupełnianiu wód płodowych? Wiem że taki coś robią 🤔
 
Och kochana współczuję😢 Ja mam małowodzie i zalecenie picia dużej ilości wody.Jeszcze mam tego cholernego covida i od 5 dni na izolacji więc ominie mnie ważna wizyta i nie wiem co dalej z tymi wodami płodowymi. Jestem 28 tygodniu na ostatniej wizycie gdzie miałam wykonywane również echo serduszka (mały ma ubytek w przegrodzie) byłam w 25 tygodniu.
A mówili Ci coś o uzupełnianiu wód płodowych? Wiem że taki coś robią 🤔
 
Nic nie mówili o tym 😭 tak bardzo bym chciała być już w domu 😭 i mieć wszystko za soba😭💔
Ordynator mówi ze wytrzymamy nawet do 28tc, jeżeli się pojawi infekcja to już koniec 😭 4 dni temu 400 gram ❤️ Teraz pewnie już więcej:)
Skurcze pewnie mogą przyjść w każdej chwili.
Ach i mój w 25 tyg. ważył 600g trochę za mało 😟 i nie wiem czemu tych wód tak mało, łożysko niby super, narządy maleństwa niby też ok., pęcherz pracuje.... nie wiem 😟może to wina amniopunkcji którą miałam pod koniec 20 tydodnia 😒
 
reklama
Do góry