reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białe zęby

też tak uważam, najlepiej skontaktować się ze stomatologiem chociaż teraz też są różniste płyny do płukania np colgate white. Niemniej jednak kontakt ze stomatologiem to najwłaściwsza decyzja a jeszcze lepiej jak pójdzie się do prywatnego ( nie ukrywajmy w Państwowych placówkach nie ma szans chociażby na ultrafiolet ) . Poczytaj sobie informacje np na www.candeo.pl jak działają specjaliści i jaką mają ofertę. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
 
reklama
Podstawowe pytanie bo tego nie napisałaś czy po kawie czy ząbki zniszczyłaś jakimiś płynami. Jeśli tylko po kawie i papierosach to pasty które są w sklepie pomogą ale jeśli piłaś wszystkim znane odrdzewiacze (każdy wie o co chodzi) i nastąpiło uszkodzenie szkliwa to w takim wypadku polecam fachowców www. candeo.pl bo samemu można sobie biedy napędzić
 
Ja używam Colgate Max White i powiem, że jest dość dobra. O bardziej profesjonalne środki radziłabym spytać stomatologa, bo czasem mogą uszkadzać szkliwo i bardziej zaszkodzić niż pomóc :)
 
Polecam Denivit.
Mnie on nie pomógł, nie widziałam żadnej różnicy :no:

Witam.
Sama mam dość białą kość żebów ale używałam do mycia zębów sody oczyszczonej. Trzeba tylko uważać, żeby nie szorować nią dziąseł, bo może podrażnić. Stosowałam ją po użyciu zwykłej pasty. kość miałam jeszcze bielszą, więc działa. Kiedyś jeszcze stosowałam zwykłą sól kuchenną. Czasami najlepsze specyfiki są dosłownie w zasięgu ręki.
Pozdrawiam
Nie jest to najlepszy specyfik, też o nim słyszałam kiedyś i postanowiłam zastosować, ale soda zniszczyła mi szkliwo i podrażniła dziąsła :szok: Nie jest ta metoda warta takiego poświęcenia...
 
A czy którąś z Was miała do czynienia z Liquid smile? Ostatnio czytałam, że ten aplikator został odkryciem roku cosmopolitan. Niezła rzecz, ponoć można w 2 tygodnie wybielić zęby. Z tego co się oreintowałam to ten preparat działa tak samo skutecznie jak zabieg u stomatologa, a porównując ceny wychodzi w sumie taniej. interesujące
 
Z tego co wiem, to preparat Liquid Smile nakłada się tuż przed zaśnięciem, żel wysycha przez 30 sekund, więc trzeba na tyle zastygnąć z przyklejonym uśmiechem, a potem do łóżka. Wg informacji producenta trzeba stosować go przez 2 tygodnie, ale myślę, że pierwsze efekty można zobaczyć wcześniej,wszystko zależy od naturalnego koloru i jakości naszego szkliwa.
 
Ja polecam gdyż sama używałam i jestem bardzo zadowolona z efektów paski blend-a-med.
Miałam a raczej nadal trochę wyrzeczeń,ale wyszły one mi na dobre ;)
Nie piję kawy,coli,czerwonego wina,herbaty oraz nie jem silnie barwnych potraw i efekt już się utrzymuję trochę czasu i bardzo polecam!;)
 
reklama
Do góry