reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białe zęby

Taki okres jest jeszcze przyzwoity. Mam koleżankę, która próbuje od dwóch lat doprowadzić swoje zęby do bieli i nic to nie daje. Po prostu jej zęby cały czasy wyglądają źle, a pilnuje wszystkiego. Ajona może jej pomóc?
 
reklama
Poleciłam jej tą pastę i zobaczymy czy to cokolwiek jej da. Ma już dosyć metod wybielania, ale z drugiej strony spróbuje wszystkiego co tylko pomogło innym.
 
Sano to, że dalej szuka rozwiązania już świadczy o jej cierpliwości. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego ile metod już wypróbowała. Obawiam się, że takie już ma zęby i kompletnie nic się z nimi nie zrobi. Oby oczywiście tak to nie wyglądało.
 
Twierdzi, że tak, ale ja jej nie widziałam na własne oczy. Spotkamy się jutro albo pojutrze. Wtedy ci napiszę czy mówiła mi prawdę. Obawiam się, że tylko jej się tak wydaje - zbyt długo walczyła ze swoimi problemami.
 
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zmiana jest naprawdę widoczna. Może nie jest ona jakaś imponująca, ale naprawdę ją widać. Zęby są jaśniejsze. Co do zniszczenia.... Cóż... u niej był dramat. Nałogowe palenie papierosów, codziennie nawet 3 mocne kawy i to wszystko zrobiło swoje. Ocknęła się troszeczkę zbyt późno.
 
No wygląda na zadowoloną, ale nic dziwnego - w końcu coś się ruszało. Nie popada jednak w wybitny hura optymizm. Dopiero kiedy rzeczywiście zauważy, że efekt się utrzymuje i poprawia, to powie, że wszystko jest super ;-)
 
reklama
U ciebie tzn. prowadzisz własną aptekę czy u ciebie na osiedlu można ją kupić?
W aptece, w której pracuje jest zawsze :-) Nie sprecyzowałam odpowiedzi:-) Sama też ją kiedyś używałam. Przy pierwszym opakowaniu byłam zachwycona, niezwykle wydajna, bo to koncentrat, uczucie czystości na długo... niestety przy następnym opakowaniu zachwyt jakość minął...
 
Do góry