reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białe zęby

frizka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Listopad 2006
Postów
28
Szukam jakichś skutecznych środków na wybielenie zębów. Znacie dobre pasty wybielające? Nie ukrywam, że zastanawiałam sie nad wybieleniem u dentysty, ale pierońsko drogie i chwilowo mnie nie stać.
 
reklama
Potwierdzam, że ta Colgate jest bardza dobra, a moj mąż to jeszcze używa Clynomyn, ale dla mnie jest za mocna i wolę łagodniejszą i moim zdaniem lepszą w smagu Colgate Whitening
 
Polecam Email Diamant Rouge, to francuska, czerwona pasta wybielająca dostępna w aptece. Kosztuje ok 20zł. Wybiela zęby, a dziąsła mają żywy naturalny kolor (pewnie to przez ten czerwony kolor pasty):)
 
A ja polecam skontaktować się ze stomatologiem i zasięgnąc rady...koleżanka miała straszne problemy po "wybieleniu" zębów
 
Witam.
Sama mam dość białą kość żebów ale używałam do mycia zębów sody oczyszczonej. Trzeba tylko uważać, żeby nie szorować nią dziąseł, bo może podrażnić. Stosowałam ją po użyciu zwykłej pasty. kość miałam jeszcze bielszą, więc działa. Kiedyś jeszcze stosowałam zwykłą sól kuchenną. Czasami najlepsze specyfiki są dosłownie w zasięgu ręki.
Pozdrawiam
 
reklama
ja stosuję już ponad miesiąc Colgate max white i jestem bardzo zadowolona z efektów - ma fajne drobinki, delikatnie wybiela i jest super świeża, bo aż chłodzi, co mi się najbardziej podoba:tak:
 
Do góry