reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

Właśnie pierwszy I dlatego nie jestem za bardzo zorientowana jak to będzie przy porodzie a chodzę do arciszewskich w dobie koronowirusa nie szukałam za bardzo
Aha i jak zadowolona jesteś? Jak będziesz miała książkowa ciążę bez problemów to możesz i u nich rodzic jak do nich chodzisz. U nich też robiłaś prenatalne?
 
reklama
Aha i jak zadowolona jesteś? Jak będziesz miała książkowa ciążę bez problemów to możesz i u nich rodzic jak do nich chodzisz. U nich też robiłaś prenatalne?
Prenatalne miałam na nfz więc nie ale rodzić mam zamiar w szpitalu bo dodatkowo mam cukrzycę ciążową I muszę się na cos zdecydowac
 
Hej dziewczyny :) ja też jestem z okolic Białegostoku. To moja pierwsza ciąża (10 tydz.). Chodzę do lekarza na NFZ i do Arciszewskich (głównie dlatego, że mają bez porównania lepszy sprzęt). Jeszcze nie zdecydowałam, gdzie będę rodzić
 
Powiem szczerze, że teraz już trochę lepiej. Jeszcze tydzień, dwa temu miałam mdłości prawie cały czas, zmuszałam się trochę do jedzenia. Do tej pory meczy mnie ból brzucha i non stop jestem zmęczona, więc większość czasu leżę. Lekarz podczas drugiej wizyty wykrył niewielki krwiak i kazał się oszczędzać, więc staram się do tego stosować :) A jak u Ciebie?
 
Powiem szczerze, że teraz już trochę lepiej. Jeszcze tydzień, dwa temu miałam mdłości prawie cały czas, zmuszałam się trochę do jedzenia. Do tej pory meczy mnie ból brzucha i non stop jestem zmęczona, więc większość czasu leżę. Lekarz podczas drugiej wizyty wykrył niewielki krwiak i kazał się oszczędzać, więc staram się do tego stosować :) A jak u Ciebie?
Ja teraz nie czuje się jakoś jak w ciąży chodź z synem też nie miałam dolegliwości tylko senność w dzień to i teraz mam . Z synem też miałam krwiaka to łez i odpoczywaj a plamilas? Jakieś leki na niego dostałaś,?
 
reklama
Ja teraz nie czuje się jakoś jak w ciąży chodź z synem też nie miałam dolegliwości tylko senność w dzień to i teraz mam . Z synem też miałam krwiaka to łez i odpoczywaj a plamilas? Jakieś leki na niego dostałaś,?
Krwiak jest niewielki i lekarz mówił, że powinien sam się wchłonąć. Do tej pory nie plamiłam i mam nadzieję, że tak zostanie. Jeśli coś by się działo mam dzwonić
 
Do góry