reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bieganie z maluszkiem :)

Roki32

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Sierpień 2020
Postów
23
Witam dziewczyny ! :) Przed ciążą często biegałam i trochę mi tego brakuje. Wpadłam na super pomysł że do tego wrócę, mało tego zaangażuję swoje dwuletnie dziecko do biegania ze mną a raczej siedzeniu w wózku kiedy to ja będę biegła i go pchała 😅 ale do rzeczy :D
Są tutaj jakieś doświadczone mamusię biegające ? Jakieś rady na początek ?
Planuję Kupić wózek X-landera X-run. Fajnie wygląda, ma duże koła. Koleżanka sobie bardzo chwaliła , lekko się podbija, składa się łatwo. Ona akurat kupiła ten wózekbo mieszka w górach i potrzebowała czegoś co zda egzamin w takim cięższym terenie :) Podobno świetnie sobie radził dlatego się nim zainteresowałam. Miałam już wózek od X-landera i byłam baaardzo zadowolona ale X-run to wózek do większych celów dlatego może ktoś się wypowie czy jest wart uwagi ? Na 95% jestem na niego przekonana :)
Także czekam na odpowiedzi, jak się za to zabrać.
Buziaczki pozdrawiam !🥰
 
reklama
X-run daje radę. Ja co prawda jeździłam za nim na rolkach po parkowych alejkach, nie wiem jaki Ty planujesz teren. Tam dał radę, a oprócz tego spacery ścieżką idącą obok lasu to też było spoko.
 
X-run daje radę. Ja co prawda jeździłam za nim na rolkach po parkowych alejkach, nie wiem jaki Ty planujesz teren. Tam dał radę, a oprócz tego spacery ścieżką idącą obok lasu to też było spoko.
Też wchodziłoby w grę bieganie po parku na równych ścieżkach :) A czy przednie koło nie przeszkadzało że jest sztywne, nie skrętne ? Słyszałam o nim dużo dobrych opinii ale wolę jeszcze dopytać :)
 
Nie przeszkadzało, wydaje mi się, że skrętne byłoby bardziej niebezpieczne i pewnie bym go blokowała. Siostra też miała ten wózek jeszcze 4 lata wcześniej, to dziwnie ludzie patrzyli na taki model z tymi bocznymi kołami, czemu one tak krzywo ustawione ;-)
 
Nie przeszkadzało, wydaje mi się, że skrętne byłoby bardziej niebezpieczne i pewnie bym go blokowała. Siostra też miała ten wózek jeszcze 4 lata wcześniej, to dziwnie ludzie patrzyli na taki model z tymi bocznymi kołami, czemu one tak krzywo ustawione ;-)
Te pochylone koła słyszałam że dają super stabilność w tym modelu. No nic, chyba mnie przekonałaś i postawie na tego X-landera :D Dam znać jak wrażenia po zakupię.
Jaki miałaś kolor jeśli można wiedzieć ? :)
 
Polecam [emoji6] jest bordowy, jeszcze gdzieś stoi na strychu hehe. Jest taki brudny, że nawet nie próbowałam go sprzedać
 
reklama
Polecam [emoji6] jest bordowy, jeszcze gdzieś stoi na strychu hehe. Jest taki brudny, że nawet nie próbowałam go sprzedać
Zamówiłam, jest już u mnie , jesteśmy po pierwszym treningu i jestem zachwycona ! Bardzo lekko się podbija, aż jestem w szoku. Świetnie się prowadzi, bardzo lekko. Dziecko trochę w szoku co ta mama robi ale nawet usnęło na koniec. Siedzisko hamakowe super niweluje wstrząsy . Także mogę polecić !
 
Do góry