reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Dobry wieczór:-),
Wpierw krótkie ogłoszenie:
Od wtorku rusza na BabyBoom konkurs, na który należy przesłać świąteczne zdjęcie. Może być zdjęcie dziecięcia, może być rodziny - grunt, aby świątecznie. Nagrodą jest zamieszczenie zdjęcia w interaktywnej kartce, która można rozsyłać do krewnych i znajomych:-). Dodatkowo jest do wygrania 5 zestawów kosmetyków J&J:tak:.
A teraz do rzeczy:
Sezon powrotów "cór marnotrawnych: uważam za otwarty;-).
Prychatka, a co masz na swoje wytłumaczenie;-):confused:?
Wiolonczela42 witamy bardzo serdecznie:laugh2:. Z chęcią bym Ci pomogła, ale niestety nie mam rozeznania w tych kwestiach, co do Łodygowic:-(.
Mery nawąchałam się środków dezynfekujących w pracy i trzeźwieję;-).
W pracy cisza i spokój:sorry:.
Od piątku wprowadziłam Wiktorowi metodę usypiania z książki "Zaśnij wreszcie" i...DZIAŁA:laugh2:. Przeważnie usypianie trwało ok.1h, kończyło się płaczem i zaśnięciem na rękach odkąd skończyło się spanie w wózku na zewnątrz i na werandzie, a teraz zajmuje nam to 10-15 minut bez obecności kogokolwiek w jego pokoju:laugh2:.
Wiktor zaczął też obracać się na rękach, podczas gdy leży na brzuchu:tak:.
Za 7 dni ten Belzebub skończy 6 m-cy-ale ten czas pędzi:szok:.
Pozdrawiam:-D.

PS. A co z resztą Bielszczanek i Okoliczanek:confused:?
 
reklama
Witajcie :-D:-D
Wybaczcie :-:)-:)-(że tak dawno nie pisałam.:-(. Czytałam was prawie codziennie, ale za każdym razem ktoś mi przeszkadzał , albo dziewczyny płakały.
Witam Wiolonczela42 w szpitalu wojewódzkim podobno jest dobra szkoła rodzenia , kuzynka tam chodziła i sobie chwaliła.Co do szpitala ja rodziłam w wojewódzkim ale miałam swojego lekarza i sobie chwale.
Pozdrowienia dla wszystkich muszę już iść do dziewczyn.
 
witajcie mamuśki
Wczorajszy dzień to był na maksa pechowy:-(
Dominik ma zapalenie krtani i mąż był z nim rano wczoraj u lekarza, a jakby tego było mało to jeszcze jest poparzony:( wylał na siebie gorącą herbatę, którą jego chrzestny postawił na rogu biurka.MASAKRA jednym słowem:-(Jest poparzony od szyi do brzuszka:-( teraz musimy jeździć codziennie do szpitala na opatrunki.Ale dzielnie znosi te swoje choroby. Ma dobry humor,bawi się i pięknie je...a to chyba najważniejsze.
 
Oj Prychatka współczuję szczególnie tego poprzenia biedny ale dziec są dzielne.
U nas spoko Nanka w przedszkolu Patka wkurza tatusia standard chłopy to jakoś mają mniej cierpliwosci. Jutro w przedszkolu Mikołaj ciekawe jak moje będą się bawić mam nadzieje ze zdjęcie im chociaż zrobię i nie uciekną.
W robocie spoko szkoda że wcześniej nie wpadłam na to że mogę wrócić a Sebo da radę z małą.
acha mamy wiecej uzębienia.
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry:-)

Piszę żeby znowu nie mieć zaległości i nie wypaść z wprawy heheh:-D
Ja też nie mam nic na swoje usprawiedliwienie - oprócz małej absorbującej pociechy, jeżdżenia z nią po lekarzach (ale o tym jak znajdę dłuższą chwile), no i wakacji - które coprawda dawno się skończyły:sorry:

Dorcia widzę że zostałaś Modem :-p Gratulacje !!!

Prychatka dużo zdrówka dla Dominiczka :tak::tak::tak: oby po poparzeniu nie zostało ani śladu;-)

Mery fajnie że "odpoczywasz" w pracy od dziewczynek;-)

Tak przeglądałam kilka stron i WITAM NOWE MAMY !!!:tak::-) bo trochę się ich pojawiło i znikły:sorry: heheh

A tak jeszcze nadmienię,że w październiku zaczęłam magisterke zaocznie i jakoś to leci, gorzej będzie z sesją zapewne :zawstydzona/y::-D mała dzielnie zostaje z dziadkami - choć potrafi w porach jedzenia podchodzić jeszcze do drzwi i wołać "MAMA" bo zawsze ja ją karmiłam:-p:sorry:

Miłego wieczoru ;-):happy::happy::happy:

Jedno z wakacji i jedno bardziej aktualne:
 

Załączniki

  • Obraz 077.jpg
    Obraz 077.jpg
    52,8 KB · Wyświetleń: 45
  • Obraz 102.jpg
    Obraz 102.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 49
Cześć dziewczyny:-)
Dorcia ryba ja też ci gratuluje.
Prychatka całuski dla Dominika żeby dalej tak dzielnie się trzymał.:tak::tak:
Mery
gratulacje za następnego ząbka. To fajnie że możesz trochę popracować i odpocząć od dzieci.
Kunek Dużo uczenia? Ile mała ma ? Kochana jest i fajnie wyszła.
Myślałam że coś jeszcze napisze, ale muszę iść, bo któraś z bliźniaczek się obudziła.
To dobranoc:-D:-D
 
Kaśka Emilka ma 15 miesięcy, a nauki w sumie nie tak dużo ale ciężko będzie mi się za to zabrać po rocznej przerwie:sorry: jakoś muszę dać radę dla mojej córeczki i dla siebie:-):-p a jak Ty radzisz sobie z bliźniaczkami? Ile mają już? bo ja przez tą nieobecność nie jestem za bardzo w temacie :sorry::sorry:

Kupiłam wczoraj małej wózek dla lalek - ale ma radoche, dziś chyba pójdziemy z nim na spacer:-D tylko nie bardzo chce coś w nim wozić - lalki wyrzuca hehe:-D nie wiem jak jej to wytłumaczyć że pusty wózek to nie to samo co z zawartością :-p mam nadzieje że z czasem się przekona;-)

Uciakm położyć ją do spania:tak:
Miłego dnia!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam my juz po mikołaju w przedszkolu Nanka się wyszalała a moje drugie "odważne" nawet na kolanie mu nie usiadła taka dzielna była i nici ze zdjęcia. Przynajmniej poobserwowałam jak Nani zachowuje sie w przedszkolu bawi się fajnie spiewa i jakoś dzisiaj cały czas dwóch chłopakow za nią goniło ciekawe czy ma tak cały czas biedaczka.
Teraz do soboty bo mamy imieniny szwagra i też przyjdzie mikołaj tzn teść siory się przebiera może wtedy damy radę zrobć lepsze zdjęcia.
Miłego dzionka
 
reklama
Dzień dobry:-),
Na początek apel:
Na naszym forum udziela się mama 3- miesięcznej dziewczynki. Kilka dni temu jej mąż został zamordowany. Zostawił ją ze strasznymi długami (około 400 tys. zł) i dziewczyna korzysta z pomocy mamy. Jako BB nie możemy robić zbiórki pieniędzy (potrzebna by była zgoda Ministerstwa Finansów), zresztą pewnie i tak zabrałby je komornik. Wydaje nam się, że sensowniejsza byłaby pomoc rzeczowa typu : pampersy, kosmetyki, może jakieś jedzenie :
Tutaj cytat z maila przesłanego przez jedna z dziewczyn z forum: Zbiórka na pewno będzie dużą pomocą, na chwilę obecną mam wszystko, co trzeba Juliance do 6 mies. i część ciuszków na 6-9 mies. Na pewno będę potrzebowała pampersy, kosmetyki...
Może jakieś używane ubranka czy krzesełko ktoś ma do oddania. Może zrobi paczkę żywieniową. Osobiście-po doświadczeniach-jestem przeciwna wysyłaniu pieniędzy na konto prywatne-zresztą pewnie komornik czuwa.
W każdym razie, jeśli ktoś chce pomóc to niech do mnie napisze wiadomość.

A teraz do rzeczy:-p.
Kaśka22, a jak się dziewczyny chowają-i te młodsze i te starsze:confused:?
Prychatka zdrowia, wytrwałości i cierpliwości dla Dominika:tak:.
Kunek powodzenia przed pierwszą sesją:tak:. Śliczna ta Twoja Emilka:tak:.
Mery przedszkole jest miejscem pierwszych miłosnych uczuć dzieci, więc może i Nani jest obiektem westchnień tych dwóch podlotków:-p.
W pracy skończyła się cisza i spokój:-(...
Dziś pierwszy raz wysadzałam Wiktora na nocnik i...siusiu wylądowało w nocniku:tak:.
W poniedziałek ŁK odwiedził Syna po 3, jak nie 4 tygodniach nieobecności i jak przyszła pora karmienia to...Wiktor nie dał się mu nakarmić, więc musiał zrobić to mój Tata-kochane Dziecko:-p.
Pragnę podzielić się z Wami radosną nowiną-we wtorek rozpoczęłam kurs prawa jazdy, przed którym zapierałam się nogami i rękami:-p.
Pozdrawiam:-D.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry