reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada 2 kreska

Dołączył(a)
5 Kwiecień 2021
Postów
3
Hej. 25 dc jeszcze 5 dni do miesiączki. Czy to może oznaczać ciąże ? 2 kreska jest blada
F05BBE09-BF93-4A72-B6A4-A1C70BF266C9.jpeg
 
reklama
Myślę, że tak :) dopiero 5 dni przed miesiączką a już coś widać, więc byłabym dobrej myśli, ale lepiej powtórzyć test np. w dniu miesiączki lub dzień po, jeśli się dalej nie pojawi :) trzymam kciuki! :*
 
Hej kochane czy mogę się podłączyć do Was z moim teścikiem ? Bo sama już nie wiem :( w styczniu przeszłam ciąże biochemiczną , pozytywny test pink strumieniowy 5 dni przed miesiączka pokazał kreseczkę ale od początku czułam się dziwnie .. bolał mnie mocno krzyż tak jakbym miała skurcze .. czułam ze coś jest nie tak, beta wyszła miała bo 17 , powtórzyłam ją i zanim otrzymałam wynik zaczęłam krwawić okrutnie .. wynik wyszedł 4. Luty był spokojny , musiałam odczekać jeden cykl . Moje cykle są zawsze 30-32 dni. Prawda jest tez taka że przez 10 lat miałam spirale . No i teraz od dwóch dni czuje się dziwnie ... miesiączka spóźnia się ( jeden dzień ) wiem ze to nie dużo ... a mnie okropnie bolą piersi , nie mogę się dotknąć , mam parcie na pęcherz i kłucia w macicy , tknęło mnie to dziś aby zrobić test i po dosłownie 3 minutach wyszła jasna kreseczka , ciężko ja uchwycić telefonem ale gołym okiem widać jasną różowa kreseczkę ... czytam ze testy facelle są owiane złą sławą, ale robiłam te test dwa dni temu rano i była biel wczoraj ! Wspomnę tez ze owulacja była u mnie tydzień później niż powinna .. w 21 dc miałam pozytywny test owulacyjny . Dziś mamy 33 dc. Spójrzcie na to świeżym okiem ...
705C0FDB-F6C3-4544-96B4-A30ED302AB4C.jpeg
BB644387-E60A-49EF-A67E-FD4D39336749.jpeg
D0584777-4F58-4DAD-83DA-47BE9CB15B48.jpeg
 
Hej kochane czy mogę się podłączyć do Was z moim teścikiem ? Bo sama już nie wiem :( w styczniu przeszłam ciąże biochemiczną , pozytywny test pink strumieniowy 5 dni przed miesiączka pokazał kreseczkę ale od początku czułam się dziwnie .. bolał mnie mocno krzyż tak jakbym miała skurcze .. czułam ze coś jest nie tak, beta wyszła miała bo 17 , powtórzyłam ją i zanim otrzymałam wynik zaczęłam krwawić okrutnie .. wynik wyszedł 4. Luty był spokojny , musiałam odczekać jeden cykl . Moje cykle są zawsze 30-32 dni. Prawda jest tez taka że przez 10 lat miałam spirale . No i teraz od dwóch dni czuje się dziwnie ... miesiączka spóźnia się ( jeden dzień ) wiem ze to nie dużo ... a mnie okropnie bolą piersi , nie mogę się dotknąć , mam parcie na pęcherz i kłucia w macicy , tknęło mnie to dziś aby zrobić test i po dosłownie 3 minutach wyszła jasna kreseczka , ciężko ja uchwycić telefonem ale gołym okiem widać jasną różowa kreseczkę ... czytam ze testy facelle są owiane złą sławą, ale robiłam te test dwa dni temu rano i była biel wczoraj ! Wspomnę tez ze owulacja była u mnie tydzień później niż powinna .. w 21 dc miałam pozytywny test owulacyjny . Dziś mamy 33 dc. Spójrzcie na to świeżym okiem ... Zobacz załącznik 1256393Zobacz załącznik 1256394Zobacz załącznik 1256395
Chciałabym powiedzieć Ci że masz powody do radości ale tego nie zrobię... Widzę kreseczkę i trzymam kciuki żeby to była ciąza.

sama miałam taką sytuację że masakrycznie się czułam 12-15 dni po owulacji i okres mi się spóźniał. Robiłam testy przez 4 dni. Przed te dni wychodziła mi kreska taka jak tobie a czasem nawet wyraźniejsza. Ale to niestety nie była ciąża i sama niewiem o co chodzi....
 
Hej kochane czy mogę się podłączyć do Was z moim teścikiem ? Bo sama już nie wiem :( w styczniu przeszłam ciąże biochemiczną , pozytywny test pink strumieniowy 5 dni przed miesiączka pokazał kreseczkę ale od początku czułam się dziwnie .. bolał mnie mocno krzyż tak jakbym miała skurcze .. czułam ze coś jest nie tak, beta wyszła miała bo 17 , powtórzyłam ją i zanim otrzymałam wynik zaczęłam krwawić okrutnie .. wynik wyszedł 4. Luty był spokojny , musiałam odczekać jeden cykl . Moje cykle są zawsze 30-32 dni. Prawda jest tez taka że przez 10 lat miałam spirale . No i teraz od dwóch dni czuje się dziwnie ... miesiączka spóźnia się ( jeden dzień ) wiem ze to nie dużo ... a mnie okropnie bolą piersi , nie mogę się dotknąć , mam parcie na pęcherz i kłucia w macicy , tknęło mnie to dziś aby zrobić test i po dosłownie 3 minutach wyszła jasna kreseczka , ciężko ja uchwycić telefonem ale gołym okiem widać jasną różowa kreseczkę ... czytam ze testy facelle są owiane złą sławą, ale robiłam te test dwa dni temu rano i była biel wczoraj ! Wspomnę tez ze owulacja była u mnie tydzień później niż powinna .. w 21 dc miałam pozytywny test owulacyjny . Dziś mamy 33 dc. Spójrzcie na to świeżym okiem ... Zobacz załącznik 1256393Zobacz załącznik 1256394Zobacz załącznik 1256395
Ja takie mialam w styczniu razem z Toba właśnie.. wez zrob jutro inny test.. tym okropnie nie ufam ,ale mocno trzymam kciuki, żebyś byla w ciąży :*
 
reklama
Ja takie mialam w styczniu razem z Toba właśnie.. wez zrob jutro inny test.. tym okropnie nie ufam ,ale mocno trzymam kciuki, żebyś byla w ciąży :*
Już nie wiem czym mam robić , pinka strumieniowego tez odradzają dziewczyny ... mam bobo testa tego żółtego i pinka płytkowego , jutro i tak chyba Podjade na krew
 
Do góry